Matiss Kurilovs 20k biznesa skola - Krāpšana

Pārskaitīju naudu Matīsam Kurilovam uz LT konta par mārketinga pakalpojumiem un uzreiz tiku nobloķēts whatsapp un izslēgts no discord grupas! Vai kādam ir informācija kā dabūt rokās šo skameri? Vēlos lai uzrakstāt arī savu pieredzi ar viņu! Jo ja nebūšu es vienīgais apkrāpts, tad varam doties kopā uz policiju un rakstīt iesniegumu un cerams šo krāpnieku paņems pie dziesmas!

Papildināts KristineLemberga 25.11.2023

500 eiro izkrāpa!

I Ilzeeeee 27.11.2023

:))Rēcīgais. Kāpēc man jātērē savs laiks meklējot info, ja man to pasniedz uz paplātes visu vienā vietā un ar mentoru. Un, manuprāt, Tu ļoti maz ko saproti no mārketinga, jo viens no efektīvākiem algoritmiem sociālos tīklis ir “Be controversial”. Viņš stāsta to, ko stāsta, cilvēki raksta, algoritms kāpj:D. Reāli esi rēcīgs.

R Robinazzz 27.11.2023

Jūs vispār zināt, kas ir mentors? Ne jau kaut kāds tirliņš, kuram nav vispār normālas izpratnes par mārketingu un kurš feiko savu studentu “sasniegumus”, lai apmānītu pēc iespējas vairāk cilvēkus. Paklausoties viņa tekstus par reklāmu, vienkārši 🚩🚩🚩

R Robinazzz 27.11.2023

Vēl teksts, ka palaidīs email mārketingu 😂 un tad visi nu pelnīs zelta kalnus. Cik primitīva uztvere par mārketingu, t.sk. email mārketingu

R Robinazzz 27.11.2023

Slikti saprotat mārketingu, ja controversial saprotat kā prastu stulbumu. Bet to laikam
tas ģēnijs māca savā 20 k biznesa skolā. Smiekli nāk par tik prastu uztveri. Neviens normāls cilvēks no tādiem idiotiem pakalpojumus nepērk.

N Normāline 27.11.2023

Nikam Endžiņam arī algoritmi kāpa ar viltus ziņām un clickbaitiem, līdz pus Latvija viņu gribēja nospārdīt, beigās iesēdās cietumā. Šeit cilvēks arī izplata nepatiesu informāciju par Latviju, rada ilūzijas, kas nav īstenībā, maldina cilvēkus, lai tikai dabūtu popularitāti. Vai nav līdzīga situācija?

I Ilzeeeee 27.11.2023

*tīklos

G Guntis_Guntis 11.02.2024

Cik smieklīgi pavērot, kā blēdis Matīss Kurilovs tais desmitiem profilu zem dažādām identitātēm lai slavinātu un aizstāvētu sevi it kā citu vārdā!:)))

G Guntis_Guntis 11.02.2024

Vienīgais ko šis blēdis tiktokā un savā skolā sludina un māca, tas ir kā apkrāpt valsti nemaksājot nodokļus! Bet kad palūdz parādīt kādu savu radīto internetveikalu vai savu studentu veiksmes stāstus, tā sāk stostīties, bērnišķīgi atrunāties un beigās nobloķē! :)