Matiss Kurilovs 20k biznesa skola - Krāpšana

Pārskaitīju naudu Matīsam Kurilovam uz LT konta par mārketinga pakalpojumiem un uzreiz tiku nobloķēts whatsapp un izslēgts no discord grupas! Vai kādam ir informācija kā dabūt rokās šo skameri? Vēlos lai uzrakstāt arī savu pieredzi ar viņu! Jo ja nebūšu es vienīgais apkrāpts, tad varam doties kopā uz policiju un rakstīt iesniegumu un cerams šo krāpnieku paņems pie dziesmas!

Papildināts KristineLemberga 25.11.2023

500 eiro izkrāpa!

M Mikeeelis 25.11.2023

Uzrakstīšu savu pieredzi ka skolas dalibnieks, mani viss apmierina un neesmu saksaries ar to ka mani uzmet .
Acimredzot raksta autors censas izplatit fake zinas .

E EinarsViii 25.11.2023

Pilnīgas muļķības!
Pats esmu šajā grupā jau 3 mēnešus, un esmu tikai ieguvējs.

S Siii 25.11.2023

Esmu šajā skolā no pirmās nedēļas. Nenotiek nekāda krāpniecība.
Matīss ir ļoti ieinteresēts katra izaugsmē un palīdz arī individuāli.

J janisp55 25.11.2023

Esmu skolą menesi. Viss ir legit. Ir daudz informacija pasam vienkarsi jamacas. Nav nekads krapsana un nav soliti zelta kalni. Viss legit.

E Egardos 25.11.2023

Esmu šajā grupā un viss ir super. Gan boss palīdz, gan citi grupas dalībnieki, tā kā nevajag nomelnot!

N Normāline 25.11.2023

Arī apkrāpa, bet uz mazāku summu kā 500 Eur Neesi vienīgais. Lasīju, ka ir vēl apkrāptie, tikai nezinu cik. Viņam LT konti, gan Swed, utt. Ir proof protams. Pārskaitīta tika nauda un vienkārši pasūtīja 3 mājas talak un nobloķēja. Vortvexs ir viņš.

Registrets profils 4min atpakal. Protams...😂😂😂

E Egardos 25.11.2023

Vari pierādīt ka Vorexs ir viņš?
Izskatās pēc random screenshot, kas neko neparāda.

N Normāline 25.11.2023

Diemžēl šis gājiens ir 100 proc pierādāms.

J janisp55 25.11.2023

Ieliekot so bildi tikko nodevi sevi :)

N Normāline 25.11.2023

Solīja visiem tūkstošus nereālus peļņu, ka pirmajā mēnesī būs 20k profit un, ka līdz gada beigām būs 100 cilvēki, kas pelnīs 20k mēnesī. No hate, bet beigās 3 cilvēkiem no 3000 kaut kas reāli sanāk, pārējie, labi ja 100 eur ir apgrozījuši.

E Egardos 25.11.2023

Tiem kas dara, tiem viss notiek, pārējie gaida, kad viņiem visu gatavu klēpī ieliks!

S Sandra888 25.11.2023

Un cik Tev pašam sanāk apgrozīt ar interneta biznesu?

L Lepertak 25.11.2023

Visas pozitīvās atsauksmes ir atstājis par sevi pats Matiss!

S Sandra888 25.11.2023

Kāds laikam piektdienas vakarā ir kārtīgi sapīpējies kaut ko. Neesmu saskārusies nekur ar nekāda veida krāpniecību. Laikam šiem skauģiem vienkārši skauž, ka kādam citam iet labāk nekā pašam. Skolā viss labi un forši. Nekāda vaina. Raksta autoram pārmaiņas pēc iesaku kādu svētdienu aiziet uz baznīcu, lai nomierinātu nervus.

N Normāline 25.11.2023

Tu varbūt neesi, bet desmitiem citi cilvēki ir!

E Egardos 25.11.2023

Pierādījumus galdā vai arī tie ir tukši vārdi , jo redzam grupā simtiem cilvēku kuri ir apmierināti ar šo 20k biznesa skolu

N Normāline 25.11.2023

Viņš tak ir profesionālis atsauksmju likšanā un rezultātu viltošanā par sevi 😁😁 te ir LV, te nevar uzmest cilvēkus un domāt, ka neviens neuzzinās.

Pagaidām 1200eur. Tas tikai sākums

R rartūrs 26.11.2023

Man patīk - džeks virs manis saka 'cik daudz fake profilu sakomentēja pozitīvas lietas'' lai gan daudz mazāk ir negatīvu lietu. Man jau gan šķiet ka lielāka iespējamība ir, ka visi tie fake profili tomēr pieder negatīvajiem komentētājiem.

Varbūt cilvēki vienkārši ir apmierināti ar 20k biznesa skolu un tās piedavāto pakalpjumu un ir gatavi atnākt šeit un to arī pateikt.

R rartūrs 26.11.2023

Cilvēki saka ka viņiem izkrāpts tas un izkrāpts šis. Es varu parādīt sarakstes ar Matīsu Kurilovu, kur viņš izpilda visu solīto. Es un domāju ka vel kādi 50+ cilvēki var paradīt. Jūs kurus apkrāpa, varat parādīt?

T TristianTate 26.11.2023

Šī cilvēka plātīšanās caur Tik Tok ar to, cik kruts viņš ir, ir nepieņemama! Derētu arī pamācīties latviešu valodas pamatus pareizrakstībā, jo dažreiz acis sāp no tā, ko viņš tur piedrukā.

J JansonuKarlis 26.11.2023

Latvieši ir tik slinka tauta, esmu vienkārši šokā, tā informācija, kas ir discrodā, ko šis pašdarbnieks tur liek, ir tik primitīva, ja Jūs mākat kaut cik angļu valodu, ar tām pašām YouTube pamācībām var tikt stipri daudz tālāk, kur informāciju pasniedz reāli profesionāļi, miljonāri ar simtiem K sekotāju, nevis kā šajā grupā, kur lielāko daļu kontenta sastāda Dzīves Sarunas un viņš par to rauj nost tūkstošus. Jūs padomājat, ko darat, latvieši, pakustinat smadzeni , šis tips par Jums izņirgājas, izņirgājas par visu LV caur saviem Tik Tok video un Jūs viņu apberat ar naudu. Tas ir tāds pats debīlisms kā maksāt par OnlyFans, KAMĒR tajā pašā laikā labākais kontents ir par brīvu!. Lūdzu, nedariet tā. Stay Sharp!

I Ilzeeeee 26.11.2023

Esmu Matīsa skolā no paša sākuma un varu teikt tikai to pozitīvāko. Vienmēr sniedz atbalstu. Un es esmu kļuvusi finansiāli neatkarīga pateicoties šai skolai.
Par Martinu Mironovu gan es varētu teikt, ka viņš ir krāpnieks, pat mēģināja veikt krāpnieciskas darbības šajā skolā, bet pateicoties Matīsam viņam tas neizdevās. Tagad Martins laikam apvainojies, ka atkoda viņa krāpniecības.

R Raimis1991 26.11.2023

Ja nebūtu tiešām nevienu uzmetis, tad arī nebūtu sūdzību, vai ne? Tas ir tikai loģiski. Kaut kādas nesaskaņas abām pusēm tomēr ir bijušas!

I Ilzeeeee 26.11.2023

Sūdzība ir aiz skaudības.

C Clickbank 26.11.2023

Tā informācija discordā ir tik basic, es nesaprotu, vai latvieši ir tik slinki, vai nemāk angļu valodu, lai informāciju iegūtu no ārzemju avotiem par brīvu, jo tur 10x viss ir plašāk par šīm mārketinga tēmām. Kā šo izskaidrot? Tas ir tas pats, kas nogribējušies veči maksā katru mēnesi OnlyFans abonamentus, kaut arī par tas viss ir pieejams par brīvu
internetā, 10x kvalitatīvāk un plašākā veidolā. Atradis latviešus par ko izņirgāties un slaukt naudu ārā, vēl tie video, ka LV minimālā alga ir 5k, tas vienkārši psc, par to vien bietē prasāš iedot viņam.

I Ilzeeeee 27.11.2023

:))Rēcīgais. Kāpēc man jātērē savs laiks meklējot info, ja man to pasniedz uz paplātes visu vienā vietā un ar mentoru. Un, manuprāt, Tu ļoti maz ko saproti no mārketinga, jo viens no efektīvākiem algoritmiem sociālos tīklos ir “Be controversial”. Viņš stāsta to, ko stāsta, cilvēki raksta, algoritms kāpj:D. Reāli esi rēcīgs.

R Robinazzz 27.11.2023

Pilnīga izņirgāšanās par latviešu tautu, no kuriem milzīga daļa saņem minimālo algu.

P partizans@ 26.11.2023

Es trīs mēnešus esmu šajā skolā, esmu pilnīgi apmierināts un arī gandarīts ka kaut kas tāds Latvijā ir uzsākts. Mīļe cilvēki, ar varu šeit nevienu nespiež palikt, nevienam, neliek piesaistīt kaut kādus cilvēkus, kas strādātu tavā labā, vai arī citas muļķības ar kurām nodarbojas Martins Mironovs. Un tas ka krāpnieki un heiteri šādi aktivizējušies, lieku reizi pierāda ka šis ir ļoti labs projekts. Paldies Matīsam, par šo skolu

Z ziemelis99 26.11.2023

Sanaak Tev jau ir 60k kabataa nopelniiti, ja 3 meneshi esi tajaa skolaa? Nu vismaz peec Bosa logjikas.

P partizans@ 26.11.2023

Skaiti savu naudu, un nelien svešā makā, mana peļņa tevi absolūti neskar. Sēdi malā un klusi apskaud!