www.sudzibas.lv Lemon Gym Slikts serviss

Lemon Gym - Slikts serviss

11.03. Devos uz “Lemon Gym” Imantā, lai lauztu līgumu.
Sporta klubā uzrakstīju iesniegumu un samaksāju administratores nosaukto summu līdz līguma termiņa beigām (20,37€) . Šodien, pēc 7 mēnešiem, saņemu ziņu - labdien! Mēs joprojām neesam saņēmusi maksājumu par Lemon Gym. Informējam, ka ja nesamaksāsiet paradu lidz 20.09, parads tiks nodots paradu piedziņai. Ja esat samaksājusi, ludzu sazināties, rakstot uz e-pastu [slēpt]@lemongym.lv.
Pēc 7 mēnešiem, kad līgums lauzts uzrodas kaut kādi sms un draudi ar parādu piedziņu.
Zvanu jau kuro reizi, telefonu neviens neceļ.
Ko darīt, kā rīkoties?
Bet nākotnei - noteikti neiesaku!

15.09.2020

K

L LemonFuj 15.09.2020

Skatos šis uzņēmums met mīksto uz jebkādām sūdzībām, saņēmu ar šādu e-pastu. Tik viņi nedz atbild uz e-pastiem,nedz zvaniem. Laikam tik klātienē var iet morzīt smadzeni administratorei kura nebus ne pie ka vainiga

A Arturs Uzols 15.09.2020

Tieši tāda pati situācija. Pašlaik mēģinu tikt skaidrība, bet katrā ziņā uzticības nekādas.