www.sudzibas.lv Lemon Gym Nezināšana tiek izmantota kā peļņas iespēja

Lemon Gym - Nezināšana tiek izmantota kā peļņas iespēja

2023. Gada oktobrī devos uz lemon gym, lai izmēģinātu šī uzņēmuma sniegtos pakalpojumus. Noslēdzu premium flex abonementu, kura Cena ir 39.99 eur mēnesī. Pēc pus mēneša treniņiem lemon gym sapratu, ka šī trenažieru zāle nebūs man atbilstoša un vēlējos līgumu lauzt. Zvanīju uz viņu atbalsta tālruni +371 27275757 un informēju darbinieci par vēlmi lauzt līgumu. Darbiniece bija laipna un uzrunāja mani ar iespēju līgumu "iesaldēt" uz 6 mēnešiem. Šai idejai piekritu.
Ir pagājuši 6 Mēneši un bez brīdinājuma esmu saņēmis e-pastā rēķinu par aprīļa mēnesi 39.99 eur. Saprotu, ka esmu kļūdījies un šo līguma "iesaldēšanu" esmu pārpratis, bet lemon gym, jūsuprāt, laba prakse nebūtu klientu brīdināt par to, ka līgums atsāk darbību pēc "iesaldēšanas" procesa un atsāksies maksas līgums?

Cenots atrisināt šo radušos situāciju arī e-pasta sarakstēs ar uzņēmuma darbiniekiem, bet nesekmīgi. Es saprotu, ka neesmu līdz galam iepazinies un sapratis līguma nosacījumus, bet jums neliekas negodprātīgi izmantot sādas situācijas peļņas ieguves nolūkos?

Esmu saņēmis gala norēķinu par summu 52,89 eur. Man gan gribētos ticēt, ka šī situācija ir tieši tik absurda, ka šo summu man nevajadzētu maksāt.

Lai izdodas!

19.04.2024

Atbilde no Lemon Gym Support Pārstāvja atbilde 19.04.2024

Sveicināti!

Mums ir ļoti žēl, ka Jums nācies saskarties ar šādu situāciju, taču vēlāmies sniegt Jums atbildi uz Jūsu sūdzību.

Lemon Gym diemžēl nesūta atgādinājumus par līguma iesaldēšanas beigām, taču pēc iesaldēšanas beigām atsūta klientam atgadinājumu par apmaksu, kas arī ir atgādinājums par iesaldēšanas beigām.

Taču vēlamies Jums piedāvāt iespēju pašam piefiksēt šo informāciju. Jūs varat viegli to izdarīt, iestatot atgādinājumus Jūsu personīgajā kalendārā, lai būtu informēts par līguma iesaldēšanas beigām. Kolēģe bija informējusi Jūs par iesaldēšanas sākuma un beigu datumu, arī šī informācija bija pieejama Jūsu pašapkalpošanās profilā. Tādējādi Jūs varējāt savlaicīgi reaģēt un pieņemt nepieciešamās darbības.

Ja Jums ir palicis kāds neatbildēts jautājums, droši gaidīsim Jūsu zvanu uz numuru +371 27 27 57 57, vai gaidīsim Jūsu vēstuli uz [email protected]

O oIo 19.04.2024

Parakstot līgumu Jūs apliecināt, ka esat iepazinies ar noteikumiem un tiem piekrītat. Ja kāds noteikuma punkts nebija skaidrs, Jums bija tiesības lūgt tā skaidrojumu un/vai neaprakstīt līgumu. Vai noteikumos ir rakstīts, ka LG ir jābrīdina klients? Samaksājiet tos 52.89, citādi ātri kļūsiet par parādu piedzinēju klientu. Lasiet noteikumos kā pareizi iesniegt pieteikumu līguma laušanai.