Reitings Mēbeles / Iekārtas

Daba Limited Mēbeles
25%
MDK mēbeles

Optimus Mēbeles - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Отвратительное обслуживание. Заказ был сделан 14.08.21, на месте в магазине, сказали что 28.08.21 уже привезут с лиепаи. 29.08.21 сами звонили в магазин, поскольку звонка от них не дождались, сказали что курьер не повёз заказ в Елгаву, подождите до 05.09.21. 30.07.21 позвонили и просили подождать ещё до 13.09.21. Начальство прячется, продавцы хамят.

Optimus Mēbeles - Preces kavēšanās un to pārcelšana

Preces kavēšanās un to pārcelšana Preci no optimus mēbelēm pasūtīju 1. Aprīlī, kā man teica prece no ražotāja pienāks no 40-60dienām, paiet kāds laiciņš atnāk epasts, kad preces piegādes tiek pārcelta uz 3. - 10. Augustu, pienāk šis dienas un preces vēl nav rakstu optimus mēbelēm un viņi protams atbild: "jā, prece ir noliktavā un tā tiks piegādātāja no 5-10darba dienām, un protams prece nav atnākusi. Turpinu rakstīt epastus, viens atbild: "precīte 26. Vai 27. Augusta, bet vēlākais 30. ,31.08, tagad atkal rakstu epastu un otr...

A-Mebeles.lv - Krāpšana

Krāpšana Veicu pasūtījumu interneta veikalā a-mebeles.lv kuru uzreiz apmaksāju pasūtījuma gadīšanās laiks bija 4-6 nedēļās. Pēc 6 nedēļām sazinājos teica, ka jāgaida vēl nedēļa, pēc nedēļas zvanīju atkal teica, ka noskaidros kur ir sūtījums un pārzvanīs. Neviens protama nepārzvanīja. Un tagad neatbild uz e pastiem un telefonu arī neceļ.

Folkland Home SIA - Tirgo brāķī!

Tirgo brāķī! Купили в подарок родителям стол для дачи на сайте folkland.lv когда приехали в гости были в шоке от своего же подарка. Трещины в досках, с сучков выделилась смола, покрашено не качественно (между досочек просвечивается цвет дерева) . Позвонили продавцу, ответили что типо сами виноваты нужно под крышей держать (хотя он стоит под зонтиком) , и вообще они по 800 столов в год делают и замарачиваться по нашему случаю не будут! Пообещали выслать краску, что бы мы сами подкрасили! Вот уже 3 недели...

Gintaro Mēbeles - Krāpšana un termiņu neievērošana

Krāpšana un termiņu neievērošana Nepērciet no šas krāpnieku firmas kas saistīta ar lietuviešu kompāniju mēbeles, jo pasūtot vienu pēc apmaksas jūs saņemat citu piedāvājumu, mēbeles arī termiņā netiek piegādātas un ja rakstīts ir noliktavā neticiet tam jo nekas viņiem nav noliktavā!

Optimus Mēbeles - Не дают инструкцию и ключи к сборке мебели

Не дают инструкцию и ключи к сборке мебели Был куплен кухонный уголок которым оказался на экспозиции последним. По просьбе попросил разобрать его т. К в легковую машину не поместится в итоге договорились, но звонка 2 дня подряд не дождался пока сам не позвонил и не переспросил по поводу разбора уголка, в итоге отзвонили. Итог упаковано отлично, косметические дефекты в нескольких местах, ключа для сборки не давалось, и инструкции тоже. Хотя этот уголок был на экспозиции и последним должны были инструкцию по сборке распечатать и дать ключ. Мнение о их магазине не очень!

Atrisināta4mebeles.lv - Не заказывайте

Не заказывайте ничего. Сроки не реальные. При заказе об этом не говорят. Просят аванс, а после этого только присылают договор где мелким шрифтом пишут об ожидании заказа до 9 недель. Если хотите ждать больше двух месяцев заказывайте. При отказе, не возвращают всю сумму, а удерживают 30%

MNL - Pateicība

Pateicība Labvakar, lasot šīs sūdzības rodas iespaids ka runa ir par dažādiem veikaliem, mēs sākām remontu mājās un nu jau ceturto svētdienu apmeklējam tikai Mnl veikalu Jelgavā, tādu sakārtotību un pretimnākšanu klientam līdzšim vēl neesam sastapuši, liels paldies darbiniekiem kuri ir tik pārzinoši par savu nodaļu, mums tik atliek izteikt vēlmi ko mēs vēlamies un piedāvājums profesionāli tiek pasniegts, ar visām sīkajām vēlmēm mēs veikalā nekad neesam aizkavējušies ilgāk par 1 stundu. Paldies, lai veicas turpmākajā darbā visiem veikala darbiniekiem. Ar cieņu Laila.

Nauris Šaroks - Pārstāja komunicēt, neizpildīja pasūtījumu

Nauris Šaroks - facebook reklamējās, ka taisa dārza tualetes un citas lietas. Pasūtīju dārza tualeti. Gaidot 6 nedēļas tā arī neko nesaņēmu beigās. Sākumā vēl kaut ko komunicēja, deva kaut kādus termiņus, teica, ka sūtīšot bildes utt. Beigās vispār nobloķēja mani fb un pazuda ar galiem. Neiesāku sieties ar šo tipu pazaudēsiet savu laiku un sabojāsiet sev nervus kā tas notika ar mani. Nesaprotu kur tādi cilvēki rodās?

A-Mebeles.lv - Krāpšana un negodīga komercprakse

Krāpšana un negodīga komercprakse Loti slikts uznemums un vēljoprojām turpina tādu pašu praksi neatkarīgi no saņemtā soda un daudz sūdzībām! Tāpat paņem naudu ar priekšapmaksu un preci var gaidīt un nekad arī nesagaidīs, naudu arī neatgriež! Grūti sazvanīt un uz epastiem neatbild! Neriskējiet un nepasūtiet šajā uzņēmuma neko! Žel ka attiecīgas iestādes nerīkojas, jo iesniegumi ir rakstīti vairākkārt!

A-Mebeles.lv - Krāpšana

Krāpšana 28.03.2021. pasūtīju skapjus internetveikalā www.a-mebeles.lv. 29.03.2021. ar mani sazinājās uzņēmuma pārstāvis informēja, ja veikšu 100% priekšapmaksu saņemšu papildu 10% atlaidi pirkumam. Preci solīja piegādāt 6 nedēļu laikā. Samaksāju par preci € 254,23. Ir pagājušas vairāk kā 17 nedēļas -nepiegādā preci, izvairās no saziņas, naudu neatgriež!

Jūsu Istaba - Pietrūka kumode un pufiņš

Pietrūka kumode un pufiņš Nopirku mēbeles, ļoti daudz uz summu 4200 euro, un pietrūka viena kumode un pufiņš, uz zvaniem neatbild, uz pirmo vēstuli atbildēja pateica ka ir piegādāts, rakstīju vēl, bet vairāk neatbild, visas mēbeles ir saliktas kopā privāt mājā, bija pasūtītas divas vienādas kumodes, viena ir otra nav.

A-Mebeles.lv - Krāpšana

Krāpšana Pasūtīju divstāvu gultu bērniem, pērkot iedeva atlaidi samaksāju visu summu uzreiz, teica ka sešās nedēļas prece būs klāt. Pagāja vairāk kā sešas nedēļas sāku intresēties, uz katru zvanu bija mēs jums pārzvanīsim, zvanu nesagaidīju, zvanot atpakaļ bij solījumi ka pēc nedēļas būs. Pēc ilgiem solījumiem pieprasīju naudu atpakaļ, diemžēl to arī neatgriež!

Juta Mēbeles - Slikts serviss

Slikts serviss 2021 gada martā veicām pasūtījumu datorgaldam, jo bija tāds modelis un krāsa kā mums vajadzēja. Tiesa gan uzreiz teica ka jāgaida būšot no 3-5 nedēļām, ok par cik bija laba cena un variants kāds nepieciešams, nolēmām gaidīt, samaksājām priekšapmaksu. Godīgi gaidījām 3 nedēļas nekādu ziņu, domāju labi teica līdz 5n gaidām vēl, nekādu ziņu, pēc 6 nedēļas zvanu, ļoti ilgi kaut ko meklē un saka, tas pasūtījums nav ir kaut kur pazudis, jāgaida atzvanīsim, neviens neatzvana divas nedēļas, zvanu saka...

Decor.lv - Labs serviss/ хороший сервис

Labs serviss/ хороший сервис Добрый день. Никаких проблем у меня не возникло! Отличное качество исполнения. Приезжали сделать плановую регулировку. Заказывала уже третий шкаф и себе и маме. Я очень довольна. Кстати! Ни за один шкаф аванс не брали, оплата только после установки.

Pigu Latvia SIA - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtījumā nr. 11277886 trīsvietīgs dīvāns Bobochic Sinki, tumši pelēks x 1 pasūtīju dīvānu 10.04.2021 kopš 09.07.2021 dīvains nebija saņemts, tikai maina statusu savā sistēmā kurām īsti nevar ticēt. Piegādēs laiks krietni lielāks nekā noradīts tīmekļa vietne.

A Mebeles - Nepilda līguma nosacījumus

Nepilda līguma nosacījumus Pasūtīju dīvānu.. Solīto 4-6 nedēļu laikā pēc 9 nedēļām nekas nav, samaksāto drošības naudu atpakaļ ne atskaita un ar klientu nesazinās un neinformē par kavēšanos. Attieksme 0 līmenī. Sazvanīt arī grūti un kad izdodas atrunas smieklīgas, noveļ vainu uz ražotāju, utt. Neiesaku.

GeGe.lv - Daļēja preces piegāde. Naudas piesavināšanās un neatgriešana

2021. Gada februārī tika nopirkta (samaksāts internetā) mājiņgulta ar atvilknēm - (mantu uzglabāšanas kastēm) gege.lv. 21.02.2021. Gulta tika piegādāta bez atvilknēm, solīja pēc nedēļas atvest. Neatveda. Zvanot ik pēc 2 nedēļām uz uzņēmuma tālruni 23886652, darbinieks solīja atvilknes atvest katru nākamo nedēļu. Maijā zvanot un paralēli rakatot mesengerī raksta, ka busiņš ir beigts, pēc nedēļas raksta, ka piegādes uz Vidzemes pusi nav plānotas un tā katru reizi Sola, ka nākamnedēļ atvilktnēs mums piegādās. Ir 27.06.2021. Un atvilkņu vēljoprojām nav un naudu atpakaļ neatgriež.

SIA "MSP GROUP" Jurijs Grišins - Saņemot avansu par mēbeles izgatavošanu pazuda

Iespējams, ka situācija ir banāla, bet tomēr. Caur portālu ss. Cim atradu mēbeļu meistari. Pasūtīju izgatavot divas bērnu gultas. Gultas tika iztaisītās. Preces kvalitāte, Cena un meistera attieksme mani pilnībā apmierināja. Tāpēc nolēmu pasūtīt vēl papildus no sākumā skapi bērnistaba un pēc tam vēl galdus bērniem un piekāramo plauktu. 26.02.2021. Tika vienots, ka meisters Jurijs Grišins atbrauks un saliks skapi, kurš vajadzēja būt uztaisīt saskanā ar iepriekš nosūtīto un saskaņoto skici. Kad...

AtrisinātaGeGe.lv (SIA E-AGRO) - Krāpšana

Krāpšana Pasūtījam SIA E-AGRO (GeGe.lv) firmā bērnu gultu ar atvilktnēm un matraci. Kopējā Cena bija 482 eiro (362 eiro maksā gulta ar atvilktnēm un 120 eiro maksā matracis) . Pārskaitīju pilnu summu firmas kontā. Pasūtīju 18 martā un viņi solīja piegādāt aprīļa padsmitajos datumos. Aprīlis pagāja, bet tā arī ne piegādāja gultu ar matraci. Vairākas reizes ar viņiem sazinājos un katru reizi viņi solīja, ka drīz būs. Nu jau jūnija vidus, man jau bērnam nav kur gulēt. Jāpērk jebkurā gulta, lai tikai...