Tristar

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Tristar - Sūdzības un atsauksmes

Tristar, Katlakalna 6B - Slikta attieksme pret klientiem

Slikta attieksme pret klientiem Ļoti neatsaucīgi meistari veica darbu, meistars salauza skrūvi, pēc tam paņēma ne tikai naudu par skrūvi bet arī papildus naudu par to maiņu (kad meistars pats to salauza) . Viena Cena ss.com sludinājumā un pa telefonu, bet pilnīgi cita Cena dzīvē, neieteicu. Ka arī pēc tapat dārgas riepu maiņas (dārgāk nekā tirgū) vēl prasīja naudu par veco riepu utilizāciju.

Tristar LTD riepas - Bojāta prece

Bojāta prece Nopirku lietotas ziemas riepas š.g. pavasarī, lai nākamā sezonā t.i. tagad uzmontētu. Modelis Conti winter contact ts 830. Pārdevējs sezonas beigās cenu negribēja samazināt un apgalvoja, ka riepas nav bojātas. Jautāju par pirkuma čeku, bet šis saka, ka PVN būs klāt un jāiet uz citu māju. Pēc uzmontēšanas servisā konstatē, ka vienai riepai uz sāna ir pumpa, un braušanas drošība ziemā ir apšaubāma. Mācība: bez pierādījuma par pirkumu nav pat jēgas braukt skaidroties