www.sudzibas.lv BITE Bite atkal paceļ cenas 4g 5g mājas internetam

Bite - Bite atkal paceļ cenas 4g 5g mājas internetam

Čau draugi un nedraugi. Nesen bite pacēla tarifus uz balss pieslēgumiem1.5€ ~ sakot ar aprīli līdz jūnijam visiem mājas internetiem 4g un 5g tiks paceltas Cenas. Esiet uzmanīgi un kamēr jums ir līgums jūs varat atslēgt pakalpojumu. Cenas kāpums tiks piestādīts 2€ pie tekoša rēķina. Informācija ir 100% šo informāciju jums salona zvanu centra neteiks.

23.04.2024

Insiders1 23.04.2024

Šo informāciju pašlaik jums nesniegs neviena salona un zvanu centra. Jūs šo informāciju ieraudzīsiet tikai un vienīgi e-pasta ka parasti spama un jūnija rēķina. Visiem veiksmi un daudz gardumu.

A AntiElvi 25.04.2024

Man interesē, vai tiešām Latvijā ir tik stulbi cilvēki, kuri liek unlike šim komentāram vai tur Bites darbiniekiem priekšniecība liek likt? 😁

A Artūrs_C 23.04.2024

Būs intresanti pačekot. Pagāšoreizi apkrāpa mani trunājoties ka es pats nesaņēmu epastu jo nepaskatijos mēstules, kurās nekas nebija.
Tagad nau nekā par interneta cenu pieaugumu. ganjau atkal teiks ka nesaņēmu epastu pats nevis ka viņi neatsūtija.

Insiders1 25.04.2024

Marta izmaiņas kas stājas spēka , tika veikts paziņojums , bet tas bija noklusēts. Oficiāla mājaslapa nebija, ManaBite ne , tikai e-pasta kur nāk visi jaunumiem.c

S super12 24.04.2024

Kā tu zini, ka tā būs?

Insiders1 25.04.2024

Pacels pēc 2 mēnešiem redzēsi. Tad atbildēsi uz šo komentāru.

B BadOzy 24.04.2024

Cik var teikt, neņemiet Biti tur ir krapnieki, pilns nets ir ar viņu krāpšanām par cenu palielināšanu un ateikties ar nevar kautkādi līgumsodi 🤣

Tur strāda princips.
Ņem līgumu cena saglabāsies, realitāte tā nav. Gada laika paaugstina cenas. Runājot par pakalpojumu. Atnāksiet jūs pēc pieslēguma jums vieta iedos “labāko piedāvājumu, viena cena 2-3 pakalpojumi, kurus nekad neizmantosi.

A anonymous_1 24.04.2024

Kā tu zini, ka tā būs?

E Exposed 24.04.2024

Labāk turiet pa gabalu, no bites ... Internets ir slikts, palīdzību arī nesniedz, un vispār - sliktākā kompānija

Insiders1 25.04.2024

Teikšu godīgi , dažas vietas ir ok, dažas nu smird. Kopumā nav skaidrs kāpēc uz 67 ir maksas zvani poliklīnikas. Ja paaugstina piedāvā pretī ar labumus.