www.sudzibas.lv BITE Krāpšana

Bite - Krāpšana

Piedāvājumā rakstīts, ka dāvānā nāk televizors pa 1€, ja ir bites pieslēguma numurs. Tā gluži nav! Neatkarīgi no tā cik brīvi pieslēguma numuri ir brīvi, nāksies ņemt jaunu numuru vai pakalpojumu. Pat ja izvēlēsies lētēko tarifa plānu, lai tiktu pie papildus, piemēram, televizora, sanāks pārmaksāt. Kā arī turpmākos 2 gadus, nevarēsi ar numuru neko darīt, jo laužot līgumu būs sods. Tad rodas jautājums, kur ir dāvana? Manā skatījumā tā ir krāpšana. Pat papildus informācijā tas nav minēts, ka nepieciešams jauns numurs vai pakalpojums. Neuzķeraties uz šo krāpniecisko shēmu.

28.04.2024

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 02.05.2024

Sveiki!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], mēģināsim noskaidrot situāciju. Jauku dienu!

Insiders1 28.04.2024

Smieklīgs , tā tikai saka , ja Tu būtu uzstājīgs tad varētu paņemt bez, piem uzrakstīt sūdzību , ja tāda pastāv vai atnākt salona. Čau zvanu centru.

JanisOzo 30.04.2024

Februārī bija līdzīga situācija bračkam. Tā kā salonā strādā čoms, tad paprasīju, kas tas par sviestu, ka cilvēkam ir 3 brīvi numuri, bet lai saņemtu "dāvanu" nepieciešams jauns numurs. Čoms paskaidroja, ka Bite tas esot jau no Decembra un vadība klientiem liek teikt ka paņemt nomaksu uz to pašu numuru nevar pat ja tev nav neviena ierīce lai gan patiesibā varot būt pat 2 ierīces uz vienu numuru. Izeja esot celt traci salonā vai zvanot, ka gribi lai formē uz to pašu numuru, tad darbinieks notēlo, ka izņēmuma kārtā var pieslēgt, lai tikai nav sūdzība vai pirkt skaidrā naudā pa 1 eur otru ierīci. Darbiniekiem maksā par katru jaunu numuru tāpēc arī ir tāds spiediens uz jauniem darījumiem