Viktors Tereškovičs & Renāte Tisjaka - Krāpēji!

Viktors Tereškovičs 4 gadus atpakaļ pierunāja mani paņemt viņam auto range rover kredītā, kur saistības uz mana vārda! Solījās izpirkt!
Pretī saņēmu, ka Renāte Tisjaka vadot man piederošu auto ir 2x aizmukusi no cn notikumu vietas, neskaitāmus adm. Sodus, parkinga talonus u. T. M šada rīcība (aimukšana no notikuma vietas) no renātes tisjakas ir anormāla, jo viņa stradā autoskolā einšteins un diez vai šādi prezentē autoskolas prestižu, tieši otrādi-grauj tās reputaciju!
Pec neskaitāmu rēķinu nemaksāšanas un auto pilnīgas iznīcināšanas viktors man palika parādā 3830.00€ un vēl bija aizņēmies skaidro naudu. Neko nav atdevis!
Summa nav tik būtiska un to būtu aizmirsis, ja šogad nebūtu noticis atkārtots apkrāpšanas fakts.
Viktors ar mani sāka sadarboties un jau pirmajā sadarbībā pamanīju, ka viņš apgrozāmos līdzekļus sāk izmantot savām izklaidēm telefonā-spēļu automātiem! Domāju, ka sīkums, bet tālāk bija trakāk.
Veicot nākamo objekta apbūvi sāku viņam uzticēt apgrozāmos līdzekļus dažadu tehniku, materiālu apmaksai, kuru viņš izterēja savām personīgajām vajadzībām. Darbojoties vairākos objektos vienlaicīgi šis iztrūkums tika mākslīgi noslēpts līdz nonācām līdz 3. Objekta būvniecībai ciemā "dzirdriņas", kur darbus iesākām kopā.
Naudas un exel lietas, un darbs ar klientu bija uzticēts viņam. Pretī viņš darbus neveica, jo tos neprot, bet izkrāpa daudzus tūkstošus apgrozāmo līdzekļu no klienta man nezinot (pro apvārdoja) un aizbrauca ar šo renāti tisjaku celojumā.
Uz mana kakla atstājot iepriekšējās saistības un esošās! Turpmāk darbus veicu par brīvu, darbinieku algas sedzu no savas kabatas, tehnikas apmaksāju no savas kabatas
Šie cilvēki izklaidējās par svešu naudu un šī tandēma tiem izdodās.
Bēdīgākais, ka pēc viktora nācās samaksāt vēl daudzus rēķinus, kurus viņš itkā jau 2-3 x bija maksājis.
Sūdzību rakstu, lai visi kuri grib ar viņu sadarboties zin, ka man viņa parādi nav jāsedz, jo mums ir vienāds uzvārds un esmu viņa brālis.
Lūdzu nevienam nesadarboties ar viktoru tereškoviču un renāti tisjaku!
Viņi jūs izmantos, apvārdos un uzmetīs.
Abi šņauc kokaīnu

A andriisss 04.11.2023

Piekrītu
Sāku strādāt pie Viktora vasaras beigās
Nozaga no klienta naudu un aizbrauca ceļojumā ar savu draudzeni, cik forši gan jau viņiem bija par izkrāpto naudu atpūsties , pašņaukt kociņu
Viktors arī izvairās no jebkādas komunikācijas
Kad zvanu jautāju par naudu atlikušo ( 300€) Saka ka jāvēršas pie Artūra
Mēs ar Artūru un vēlvienu piparu strādājam dahuja stundas lai nepaliktu parādā un nekristu kaunā tapēc ka Artūram tāds īpašs brālis
Viktoram ari nav autovadītāju tiesību
Kauns Kauns Kauns
Ja negribat palikt bez naudas un bez bruģa labāk meklējiet citu!

T Tereškovičs 05.11.2023

Šeit negadījumi kuros pie stūres sēdejusi Renāte TISJAKA un aizmukusi no notikuma vietas.Man šobrīd dēļ šiem afēristiem MALUS klase ir 6,bija 4.
Gribu pieminēt,ka daudzus līgumus slēdz caur Renātes vecāku ZS un tur arī uzmet sadarbības partnerus.
Uz šiem rekvizītiem ir uzmetuši autonomas(atgriezuši IZNĪCINĀTUS AUTO),INSTRUMENTU nomas(tur karājās parādi un instrumenti arī nav atgriezti).

T Tereškovičs 06.11.2023

Viktors kā jau kārtīgs afērists un manipulators noliedz jebkādu saistību.Cerams,ka viņš narkotiku vai alkohola reibumā kādu dienu neizraisīs CSN un arī nemeklēs vainīgos!Ir dzirdēts,ka viņš arī svešu auto bez īpašnieka piekrišanas ir piesavinājies(nozadzis) ko viņš viņam bija uzticējis.Pārdevis UK reģistrētu auto bez īpašnieka ziņas.Šeit arī kāds vainīgs-motors noklapējis pēc servisa,tapēc pārdevis to X5
Cerams,ka jau ir ierosināta KL lieta.
Nu par šo faktu Renāte arī ir zinajusi-noteikti grupā veica šo afēru!

T Tereškovičs 06.11.2023

Dīvaini!Ne?!Viktors meklē cilvēkus objektā "Dzirdriņas",lai man ir kas stradā!Šeit atrodas Andris,kurš nāk strādāt pēc Viktora sludinājuma,Viktors apkrāpj klientu un visus džekus,lai varētu šos līdzekļus notērēt savām paradsaistībām par mājas īri VĀCUKALNOS un varētu abi aizbraukt izklaidēties par mūsu naudiņu!
Labais džeks!Te 21.gs Bobija un Klaids😂
Tikai tas Klaids tāds MINHAUZENA muzejā daudz uzturējies.

T Tereškovičs 06.11.2023

Labais džeks!Es jums apgalvoju,ka Viktors Tereskoviča un Renāte Tisjaka lieto visas narkotikas pēc kārtas.Ārprāc!
Man žēl tās meitenes.Kā gan var šadi iekristu ar tādu lupatu.

V Viktors_Viktors 13.11.2023

Artūrs Tereskovics

Vai ir cilvēks kuru tu nesi aprunājis?

Tu esi dzīvojis pie VISIEM
Pie Vecvecākiem pie krustvecākiem pie draugiem pie manīm. Visi tev ir devusi mājas un darbu.
Bet tu esi spējis sadirst visu un visur!

Nodirsis esi VISUS!

Un visi tev ir slikti.

Mana lielāka kļūda bija diena,ka tad kad tev nebija kur iet ielaidu tevi savas mājas pabaroju un iedevu visu kas man bija.

Darbiniekam Andrim cik zinu tu esi parāda par darbu ar ko man nav nekāda sakara. (Ko apliecināja arī pats Andris)
Droši varēs šo izklāstīt arī policijai.

Cik zinu tev ir vairākas krimināllietas un problēmas ar policiju jau no 18 gadu vecuma.
Laikam jau tas daudz pasaka par cilvēku un cilvēka būtību.

Cik zinu tava sieva policija ir uzrakstījusi iesniegumu par netuvošanos raksturojot tevi ka psihopatisku un neadekvātu cilvēku.
Atlika njemt piemēru no cilvēkiem kas tevi pazīst viss labāk.

Paldies,ka esi tik ļoti satraucies par manu dzīvi.

Man viss ir labi.

Man apkārt ir fantastiski un mīloši cilveki!
Novērtēju visu kas man ir.

Un lai arī tev viss ir labi.
Veselojies pēc iespējas ātrāk.

Šis tik ir pavērsiens!
Vismaz ceru,ka neesmu nozadzis Tavu naudu un nemaksājis Tavu auto kredītu un atgriezīs Tev auto sasisti un vēl aizņemies no Tevis naudu?!
Un laikam es Tevi arī neesmu atlaidis 2x no darba?🤣🤣🤣👍👍👍
Nebrauc pipelē pie stūres!

T Tereškovičs 13.11.2023

Tava lielākā kļuda bija palikt man parādā par auto un NOZAGT MANU NAUDU!:))))
STARPCITU, es arī smēķēju no 18 gadu vecuma,reizēm braucu ātrāk par atļauto braukšanas ātrumu un vēl man arī patīk būt apzagtam un aprākptam dubultā!Un vēl esmu ēdis dārgākās vakariņas PASAULĒ(ap 12 tūkstosu vērtībā).Starpcitu tās pagatavoja Renāte TISJAKA,,kura atī nesaprot kā varēja atrasties pie mana auto stūres un iekļūt CSN.Varbūt man nezinot viņa arī ar manu delfīnu ir rotaļajusies man saldi guļot...Cik man zināms,tad rotaļaties ar delfīniem viņai patīk,kamēr Vicītis aparātiņus kapā par svešu naudiņu.Manu delfīnu arī apmīļoja!

V Viktors_Viktors 13.11.2023

Man nav par ko taisnoties.

Nedz kādreiz interesējušas azart spēles.

Laikam tev traumatiska ir bijusi pieredze kur spēļu zāle pabiji vairākas dienas tērējot tev uzticēto naudu. Varbūt tāpēc sada veida iestādes apmeklēt tev ir liegts.

Cik atceros pēc tevis stāstītā bieži vien tava projektu nauda tika ieguldīta dažādas laimētavas iestādes paņemot avansa maksājumus.

Izskaidro garo sūdzību sarakstu šajā portāla.

Cik zemiskam un trulam ir jābūt,lai šādi runātu par meiteni.

Ja tev apkārt ir cilvēki kuriem ir šādas intereses varbūt ir kaut kas jāmaina.

Lai tev viss labi!
Veseļojies

T Tereškovičs 13.11.2023

Skaidrs,ka es 12 gadu vecumā pamostoties gūltu nesaklāju,dažreiz arī skolu nobastoju.Bet kas ar tiem CSN ar to manu auto un izkrāpto naudu(pareizāk vakariņām 12tk vērtībā?):)))))):)))))))))nu vēl nomas,rūpnīcas utml

C cilveksbez5g 13.11.2023

Cik skaisti! Veiksmi atgūt finanses. KARMA ir īsta! :)

T Tereškovičs 13.11.2023

Finanses jau gandrīz norakstītas,jo ko Tu no šiem zvēriem paņemsi!
Apnicis,ka man zvanās un prasa segt kkādus šādu lopu rēķinus...Gan jau ceļojumā gardu vināru iekapāja par manu rublīti,iegrabinot azartiņā zem bsltās kafijas līnijas