Vidzemes slimnīca - Nolaidība

Gribu brīdināt Vidzemes slimnīcas ķirurģijas nodaļas pacientus par tualetes apmeklējumu. Ja pacientam notiek nelaime tualete, durvis medicīnas personālam ir jāuzlauž, jo rezerves atslēgas nav. Vienīgi runā, ka jāņem līdzi 10 monētu centi, ar kuriem itkā varot atmūķēt durvis. Nezinu, kam jāatbild par šādu nolaidību. Vai ķirurģijas nodaļas virsārstam, vai virsmāsai, vai galvenajai ārstei medicīnas jautājumos, vai varbūt slimnīcas valdes loceklim. Mans 31gadu jaunais dēls mira ķirurģijas nodaļas tualete, jo nevarēja laicīgi atlauzt durvis. Vidzemes slimnīca sevi reklamē kā drošāko atbalstu jūsu veselībai. Māte.

20.03.2024

M Mēnesis 21.03.2024

Jāsūdzas tālāk.To tā nevar atstāt.

G Gundega Ērgle 21.03.2024

Zinu, ka Vidzemes silmnīca izliksies par nevainīgu un nezinošu un visu noslēps. Manu dēlu tas dzīvē neatgriezīs. Ceru, ka vismz tiks izvērtēta situācija ķirurģijas nodaļā un paprasīta atbildība no nodaļas vadītāja Beķera, ārstes Pommeres un virsmāsas Līgas.

Z ZaneDDD 07.04.2024

Jūs zb ar šito! Tev dēls mira NO KĀ? Kad varēja veikt ekspertīzi, kādēļ NEVEICĀT? KO? KAS BIJ KO SLĒPT?!