www.sudzibas.lv UPL Būve UPL Būve/ Briesmīga būvniecība

UPL Būve - UPL Būve/ Briesmīga būvniecība

Sākums bija ļoti daudzsološ, tika stāstīts cik lēti būvē un cik viss ir forši un cik visi pārējie nelielitīgi grib uzvārīties uz nabaga cilvēku.
Vienojāmies par konkrētu ciparu mutiski (pamati bija jau uzbūvēti) - tā bija mana primā kļūda, ka nebija nekur ne epasta ne savādākā veidā tas cipars apstiprināts. Cipars bija zemāks nekā citiem, un zemāks par to, kur es biju iedevis tāmi.
Noslēdzējam līgumu, kur beigās izrādās es parakstīju, bet būvnieks nē...
Visi darbi ļoti kavējās, vainīgi bija dzērāji darbinieki, citi kas visu laiku viņu uzmeta, saslimis šoferis utt. Solīts bija ka ievākšos Decembrī un visu laiku teica lai neuztraucos viss būs.
Sāka celt Augusta beigās un tad ja paskatos elektrības patēriņu un foto fiksācijas vidēji objektā vidēji strādāja 1,5 dienu nedēļā.
Oktobrī bija jausamaksāts ~75% no noruntātās summas, pierasīju tāmi un teicu ka vairs neko nemaksāšu - visu laiku teica ka pie viņas strādā - un es tāmi dabūju Janvāri, kur izrādās esmu parāda jau 20 000 Euro - nevienu brīdi nebija nekas saskaņots, ka tāda summa tiks pārtērēta.
Tāmē materiālu apjomi nesakrīt ar objektu, materiālu cenas augstākas nekā es kā privātpersona varu dabūt, OSB3 22 mm cena par m2 vispār 24 euro. Kļudas un apjomu nesakritības gandrīz visās pozīcijās. Nācās iesaistīt juristu. Un teica ka pirmo reizi dzird norunāto summu - neko tādu nav teicis.
Un beigās izrādās pēc sertificēta jumiķa apmeklējuma man jāmaina viss jaunais jumts - izmaksas ap 15 000 un protams - man klausi jau 1.5 nedēļas neceļ un uz ziņām neatbild.
Vēl - skaitītāja akā tek ūdens, reģipsis nav saskrūvēts daudzās vietās, stūri kustās, logiem milzīgi caurumi gar aili, daudz kur plēve saplēsta, milzīgi caurumi starp grīdu un reģipsi, sabojāta betona grīda, vietām montāžas putas nevis reģipsis, daudz kur nav tehnoloģija ievērota un vēl daudz citas problēmas, ko apstiprināja piesaistīti būvspeciālisti. Visam manam tekstam ir foto, video un rakstiski pierādījumi.
Neiesaku sadarboties!

F