www.sudzibas.lv Terranova Slikta attieksme pret darbiniekiem

"Terranova" Profester Invest - Slikta attieksme pret darbiniekiem

Vadības attieksme ir briesmīga. Uzņēmums nerūpējas par to, lai būtu nodrošināta pienācīga darba vide. Uzņēmuma vadītāju neinteresē tas,kā jūtas darbinieki strādājot uzņēmumā. Pati veikala vadītāja t/p Alfā nepārtraukti kavē darbu, nemēģina uzlabot darba vidi un motivēt kolektīvu. No kases un seifa regulāri pazūd nauda, ko liek atmaksāt visām pārdevējām. Alga mēnesī zem 300 eiro par pilnu slodzi, kaut uzkrauj ļoti daudz pienākumu. Aizejot no uzņēmuma, uzņēmuma vadītāja neslēdza laicīgi darba grāmatiņas un no algas atvilka bonusus bez iemesla. Viņa izvairijās no algas izmaksāšanas un necēla telefona klausuli. Pēdējā alga tika izmaksāta par 2eiro stundā(pirms nodokļu nomaksas). Grāmatvede algas lapiņās neuzrāda atvilkumus, kas liek domāt,ka no darbiniekiem tiek atvilktas nesaprotamas summas. Nevienā darba vietā neesmu pieredzējusi tik sliktu attieksmi pret darbiniekiem. Neiesaku iet strādāt uz šo uzņēmumu Profester Invest "Terranova", neviens nenovērtēs ieguldīto darbu, tikai meklēs iemeslus kā izmaksāt pēc iespējas mazākas algas.

V