www.sudzibas.lv Tele2 Slikts internets

Tele2 - Slikts internets

Nu jau vairs nav jāgaida 18.00, lai internets pārstātu darboties. Jau no paša rīta zūd zona, telefonā rādās 4g viena svītriņa un pastāvīgi lec ārā nav interneta savienojums, jebkurā vietā kur atrodos - Rīgas centrs vai kur citur un neesmu vienīgā ar šādu problēmu. Mainīsim operatoru, jo tas nav normāli un nu jau ir trakāk nekā bitē.

19.02.2024

A AiK 20.02.2024

Nu padoma loģiski ! Ja jau tev visur ir problēmas ,vienalga kur Rīga .Tad problema nav TELE 2 ,bet tev ? Telefonam ,SIM un nevajag brēkt ka tev jauns telefons arī jauni telefoni nobrūk.Un ka tas ir visur ir tikai 1 svītriņa! Kāds te sakars ar TELE 2

S S@manta 20.02.2024

Nu ja neizlasīji ko rakstīju, tad tā nav mana problēma. Pateikšu vēlreiz- ne man vienai tā ir.

O oIo 20.02.2024

Sūdzība pamatota! Tele2 tīkls pēdējā laikā netiek galā ar noslodzi. Ja pirms gada reti kad bija zem 20 Mbps, tad tagad vakaros norma skaitās 10Mbps (naktīs 150Mbps). Jēgas rakstīt šiem nav, būs standarta atruna, "raidītājs kārtībā, modernizācija Jūsu rajonā nav paredzēta".

S S@manta 20.02.2024

Jā, zvanīju viņiem, jo ne tikai ar telefoniem tā notiek, bet arī ar rūteri. Tajā brīdī, kad runāju arī zuda signāls un operators nosūtīja ziņu tehniķim. Atbilde - no mūsu puses viss ir kārtībā, nekādi atjaunošanas darbi jūsu rajonā nav paredzēti.

A Aļina 20.02.2024

Piekrītu autores rakstītajam, arī man ir Tele2 ,internets pazūd pēc plkst 18 , zona viena svītra ,
Ilgi esmu Tele2 klients un agrāk problēmu nebija,bet šobrīd apsveru mainīt uz labāku operātoru.

S S@manta 20.02.2024

Nu es jau sapratu, ka viena šeit nebūšu un tiešām tā situācija pēdējā laikā paliek arvien sliktāka. Maksā naudu par to, lai nakts vidū varētu varbūt kaut ko paskatīties, neuzskatu, ka tas ir ok.