www.sudzibas.lv Tele2 Ļoti liels nesmukums

Tele2 - Ļoti liels nesmukums

Šodien nopirku zelta zivtņu, lai varētu netraucēti - atrodoties uz ielas, sabiedriskā transportā vai veikalā - izmantot interneta pakalpojumu!
Par cik es biju nopircis "zz" par 1 eur, karti vajadzēja papildināt vēl par 2 eur - jo internets uz nedēļu maksā 3 eur - to arī izdarīju apm. Pēc 2-3 stundām!
Nākamais mans solis bija nosūtīt operatoram sms, ar kuras palīdzību tiek pieslēgts "internets uz nedēļu" par 2.99 eur.
Kad biju ieskaitījis zelta zivtiņas kontā naudu, biški pagaidīju, jo ja kontā naudas nav - pakalpojums neaktivizēsies...
Tad nu pēc kāda laika rakstu šos sms - un atnāk atbildes sms, ka kontā naudas nav! Tā izdaru vēl vairākas reizes ar lielāku laika atstarpi - un atkal atnāk sms, ka kontā naudas nav!
Tad nu zvanu tele2, kur man atbild: jūs kontā ieskaitījāt naudu pl. 17.42 (tagad ir 20.50) , bet pakalpojuma pieprasījuma sms sūtījāt vēlāk: iesākumā, kamēr jūs nenosūtāt sms par nedēļu, ir spēkā vienību tarifs par minūtēm - respektīvi, telefons pats var bez jūsu palīdzības slēgties klāt internetam, kaut ko sev atjaunot, un par to ņem nost naudu - uz to brīdi, kad jūs jau gribējāt pieslēgt "internetu nedēļai", jau bija "apēsti" 2 eur!
Lūk, kas tagad notiek - lai es varētu pieslēgt šo internetu nedēļai, ir atkal jāpārskaita 2 eur!
Protams, daļa vainas ir jāuzņemas arī man, ka nepamanīju, kad nav atslēgta interneta pakalpojuma poga telefonā, bet nu maksāt 2 eur par neko...
Murgs!
Iesaku turēties tālāk no zz!

12.02.2024

K

K Kaprālis 13.02.2024

Kur tur ir ZZ vaina? Pats neizslēdzi datus telefonā un vaino Tele2? Nopietni?

S sannas 13.02.2024

Kopš kura laika jūsu neizdarība ( datu neatslēgšana) ir kompānijas problēma?

A Andris 15.02.2024

Nu viņam vismaz internets bija. Es jau 2 gadi karoju ar tele2 par to ka interneta var teikt nau. Un pēdējā laikā vispār mistiski pazūd internets uz stundu vairāk, bet jau pāris mēneši kā izmantoju lmt un ātrums visur kā minimums x3 plus stabils un nepazūd. Runa neiet tikai par lauku teritorijām. Piemēram Jelgavā pie domes interneta ātrums vissulaiku zem 10mb/s bet tas vēl maigi teikts jo ap 8-9 vakarā labi ja ir 3 mb/s... tāka vienalga neiesaku vairs nevienam tele2 kaut esmu pagaidām vel viņu klients 12 gadu, bet kopš parādījās 5g tā interneta ātrums aptuveni 4x samazinājās. Gaidu kad beigsies go3 līgums tad pāriešu pie lmt a to sanāk maksāt visu laiku par diviem numuriem bezlimita internetam, jo redz tele2 nevar nodrošināt pat lai YouTube mūziku klausītos bez pārtraukumiem