www.sudzibas.lv Tele2 Krāpšana

Tele2 - Krāpšana

Aizpildīju tele2 mājas lapā anketu par bezmaksas go3 izmeiģinājuma tv.
Rāda ka atnāks e-pasts ar aktivizācijas kodu.
Gaidu dienu divas trīs. Nekā.
Zvanu tele2.lv info centram uz 1601. Tie man Saka ka viss ir kārtībā e-pasts nosūtīt un ka es nēsmu apskatijies to kārtīgi. Saku ka pēdejais e-pasts no viņņiem ir tikai rēķins un vairāk nekas cits.
Gala rezultātā saku lai tad slēdz nost pakalpojumu jo es to nēsmu saņēmis.
Uz ko atdbilde saknēja nevaram nav pagājušas 30 dienas. Sanāk man vaidzēs maksāt par izmējģinājuma pakalpojumu ko nēsmu saņēmis.
Krāpnieki augstākajā mērā.
Vēl otra lieta nekad neticiet ka jums iedfos atlaidi. Man atnāca sms ka beigsies atlaide pieslēdzu atlaides caur mobilo. Tiko pētu reiķinus atlaides izrādās beigušās un nav nemaz pieslēgušās. Saku varbūt viņi pieslēgs. Pateica ka ir nokavēts un neko nevarot darī.
Pasēdēju 20 minutes un izdomāju jāmaina operators. Ar visiem numuriem. Nēsmu gatavs sadarboties ar krāpnieku kompāniju. Visiem iesaku būt uzmanīgiem ar šiem krāpniekiem pārbaudiet visu informāciju.

04.02.2024