Sigita Gulbe - Krāpšana

Sigita Gulbe. Tukuma novads, Vāne. Sieviete, kas apkrāpj strādniekus. Sieviete, kas mēģina iedzīvoties uz citu rēķina. Sieviete, kam pie d. dzīvnieki, cilvēki - jebkas, kas nav nauda. Gulbe neļauj medniekiem VILKU nomedīšanai izmantot savu, lielsaimnieces, zemi, jo prasa mega naudas. "Pasaules valdniece" Vānes līmenī. Rupja, neizglītota, toties "lielaimniece". Sieviete, kas nedomājot var dzenāt svešus lopus, kā rezultāta 6 aitas nokož vilki, jo medniekiem vilkus likvidēt nav iespēju - Gulbe īpašumos nelaiž. Sieviete, kas melo policijai. Sieviete, kas apmelo citus ar mērķi iegūt vēl vairāk īpašumus. Sieviete, kas apkārtnē apmelo mazo zemju īpašniekus, kas izmanto līdzekļus, t.sk., naudas, lai pagasta apmērā kļūtu par "vladika vselenoi". Visi, kas šo lasa, un ir saskarušies ar Sigitas Gulbes afērām - zvaniet, rakstiet, veidosim kopīgu prasību. t.20018626

Papildināts IevaKK 13.11.2023

IK Sigita gulbe