Fedix SIA - Krāpšana

Sveicināti, tāda problēma, strādāju bolt piegāde, obligāti vajadzēja, jebkurā auto darbam, ss.com atradu sludinājumu opel corsa 600 euro, pirmā iemaksa 200 euro, labi sazinājos, jau pie 200 euro bijuši vēl 100 par reģistrāciju, paņēmu auto, samaksājis 300 euro, pārējo, pēc maksājuma grāfika, pie 500 euro, 2 dienu laikā salūzis eļļas spiediena daciks, labi tas sīkums, nomainīju, pēc tam paskatījos uz siksnu, tūlīt jau būs noplēsis ies, nomainījis, vēl 100 euro, tas jau nekas, bet kad gribēju mainīt eļļu, pamanīju, ka eļļas panna iedzīta cita skrūve ar spēku un pie smērēts ar germetiku, atskrūvēt vairs nav iespējams vītne detaļai, noteikti sabojāta, eļļu mašīnai nomainīt nav iespējams un vēl pamanīju pārlauzt uz divām daļām priekšējo stabilizatoru, protams, par to noklusejusi un es tā braucis, normāla ātruma mašīna var apgāzties uz sānu, ar tādu lūzumu, padomajiet paši, kāds ir tās pārdevis kurš nodarbojas, ar kb lidzing kopā, kamēr es neizmaksās, man vajag kopt auto, jautājums, ka to darīt, ja nevaru eļļu nemaz nomainīt un kas būtu ja laicīgi nebūtu servisa, gulējis, kāda grāvī braucot, ar tādu auto, cilvēki, nekāda gadījumā šajā sia neņemiet auto, īpašnieks nav godīgs cilvēks un uz jūsu drošību, viņam vienalga, galvenais pārdot auto un dabūt naudu, lūdzu komentārus nerakstīt, ja nesaprotiet situācijas svarīgumu, ņemt mašīnu, pie viņiem bīstami dzīvībai.

Z

RAMONA👀 28.04.2024

Tak auto jāapskata kārtīgi pirms tā iegādes.🤦‍♀️

S sumup 29.04.2024

tu esi tas gudrinieks kuru izsvieda no bolt.yandex forus panda taxi?
izskataas pats esi negudrs.muuziigi probldemas

Z Zenjok777 29.04.2024

Tu laikam jēgu, nav sapratis, es rakstu to lai cilvēki redz un netrāpa, tāda paša situācija, piegādātais, tāds pats darbs, ka visi pārējie darbi, ja nav ko rakstīt, tad labāk nerakstīt.