www.sudzibas.lv SIA Alūksnes slimnīca Maruta Kauliņa Briesmīga attieksme pret senioriem

SIA Alūksnes slimnīca Maruta Kauliņa - Briesmīga attieksme pret senioriem

Labdien! Sūdzības ir par Alūksnes slimnīcas priekšsēdētāju-ārsti Marutu Kauliņu. Nav pirmā reize kad nākas saskarties par šīs personas neprofesionālo un nelaipno attieksmi,bet nu šoreiz man mērs ir pilns. Nesen mana mamma bija sliktā stāvoklī aizvesta uz slimnīcu,jo pēc covid saslimšanas pati saviem spēkiem nevarēja atgūties. Viņas veselības stāvoki tā jau nav no teicamiem un viņai bija ļoti grūti,viņa bija guloša un spēka pat paēst nebija,kad pie viņas ierados,domāju,ka nomirs.Kad konsultējos ar Marutu Kauliņu viņa pateica,ka nekādas sekas no covid nav un citu iemeslu kā tikai nolaidību viņa nesaskatot,viņai esot tikai jākustās,vecs cilvēks ir vecs un pēc dažām dienām izrakstīja. Cik no viņas sapratu,ka veciem nav nepieciešama mediķu aprūpe,jo tā kā tā ilgi nedzīvos. Kas tas par ārstu,kurš pacientus šķiro pēc vecuma?Nesaprotu kā tāds cilvēks vispār var strādāt šādā amatā,viņas attieksi var pielīdzināt sētas krancim,kurš rej uz visiem bez iemesla,negribās ticēt ka viņai vispar ir diploms,jo izglītoti cilvēki nav tik prasti,tiešām Alūksne ir tik izmisusi,ka pieņem šādā darbā neaudzinātas un rupjas personas,šādiem cilvēkiem pat cietumsarga amats būtu par šerpu. Pretīgi ka meklējot palīdzību,tā vietā saņem ko šādu,un ir daudz tādu gadījumu un viņas pretīgā attieksme pret cilvēkiem ir slavena visā Alūksnē. Cilvēkiem nav kur griesties pēc palīdzības tādēļ visi klusē. Esmu vienkārši satriekta,kāds līmenis ir medicīnai tā jau pamestajā Alūksnē.

Papildināts Dana Zālīte 12.01.2024

?

tev nekas nepienākas latvāni, visu pievāca ukra-furers savai kolumbijas atkarībai

J jurčuks_punčuks 12.01.2024

Ui par alūksnes slimnīcu vienkārši vārdu nav. Man kādu laiciņu atpakaļ tur bija vecmamma aizvesta. Tur personāls nekad neko nezina, un kad jautā kaut ko vienmēr atbild ar "zvaniet rītdien".