www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Vadītāja uzvedība

Rīgas Satiksme - Vadītāja uzvedība

4. Trolejbusa vadītājs, kas brauca ar numuru 17507, vakarā, ēc 21.00, nelaida cilvēkus kuriem bija kjuarkods, teica lai iet ārā un registrē, kamēr Rinda stāvēja, vinš kavēja, tad priekškam kjuarkodi ir autobusos? Lai visi skanētu ārā? Visus grūda arā, un arī veciem cilvēkiem, kam bija grūti iekāpt, vinš laida tikai pa pirmajām vienām durvīm, kur ne visiem ir ērti iekāpt, rupjšs vadītājs, ar cilvēkiem jāmāk runāt, nevis riet kā suns)

07.12.2023

Atbilde no Rīgas Satiksme Pārstāvja atbilde 08.12.2023

Labdien!

Informējam, ka pēc plkst. 21:00 pasažieru iekāpšana notiek pa pirmajām durvīm. Brauciens šo maršrutu transportlīdzekļos jāreģistrē pie vadītāja konsoles, savukārt, pasažieriem, kuri izmanto Koda biļetes lietotni, brauciens jāreģistrē, kāpjot transportlīdzeklī, un vadītājam jāuzrāda tālrunī redzamais brauciena apstiprinājums. Sabiedriskā transporta vadītājiem, komunicējot ar pasažieriem, jābūt pieklājīgiem. Lai saņemtu atbildi par situāciju, lūdzu rakstiet uz [email protected].