www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Transports kavējas vai nekursē vispār?

Rīgas Satiksme - Transports kavējas vai nekursē vispār?

Bija gaidāms 4. Trolejbuss uz centru, lai tiktu uz teātra izrādi. Zināju, ka twitteri bija rakstīts par to, ka šis transports kursēs ar kavēšanos, tāpēc speciāli izgāju daudz agrāk, lai paspētu uz izrādi, tomēr, nogaidot to 40 minūtes biju pārsalusi un izrāde bija jau sākusies, negribot kavēt vēl savu laiku devos asarās uz mājām. Kāpēc es nebraucu ar kādu citu transportu? Kā izradījās tramvajs arī neiet. Pēc tam vēl lasīju twitteri, kur minēja, ka transporti no Juglas jau kopš 18: 00 nenāk. Dzirdēju no malas, ka sieviete esot stāvējusi pieturā veselu stundu un - nekā, kāpēc Rīgas satiksme nevar uzrakstīt to, ka transports vienkārši nekursēs nevis kavēsies, lai varētu rēķināties ar citiem laikiem un maršrutiem, vai tiešām kavēšanās ir
ilgst 40 minūtes? Lūgums šādu aktuālu informāciju sniegt laicīgi.

30.11.2023

Atbilde no Rīgas Satiksme Pārstāvja atbilde 01.12.2023

Mums ir ļoti žēl, ka Jums bija jāpiedzīvo šāda situācija un atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Snigšanas laikā, kad braukšanas apstākļi ir apgrūtināti visiem transportlīdzekļiem, operatīvo informāciju par transporta kustību var saņemt zvanot uz mūsu informatīvo tālruni 20361862.

B Bez_vārds 30.11.2023

Tu raudāji,ka netiki uz teātri? Nopietni? Ko darīsi kad karš sāksies?

Velvetpopstar 01.12.2023

Cilvēks samaksāja uz izrādi un ļoti vēlējās tur tikt, netika, tāpēc raudāja. Es arī raudātu, ja nokavēti, bet visdrīzāk tas nenotiktu, izvēlētos braukt ar bolt. 😅