Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Nē, nu tas vispār nav normāli. Šodien iznācu no mājām speciāli agrāk, nekā parasti, lai noteikti paspēts uz darbu. Stāvēju pieturā 40 minūtes, neviena 15 vai 49 vispār nebija, pēc kādām 30 minūtēm aukstas stāvēšanas pienāca 3! Trīs trešie autobusi kopā. Tā gadījās kādas 5 reizes, ļoti daudz 3, bet neviena 49 vai 15. Nokavēju darbu, pazaudēju naudu. Paldies mīļš par to, ka 10 no rīta neatveru kafejnīcu, ļoti patīkami)

28.11.2023

Papildināts Lissa 28.11.2023

Gaidīju vairāk par stundu, un sagaidīju tikai 49.autobusu

Atbilde no Rīgas Satiksme Pārstāvja atbilde 28.11.2023

Labdien! Diemžēl šodien laikapstākļi ietekmē kopējo pilsētas satiksmi. Putenis, sniegs un citi apstākļi tieši ietekmē arī sabiedrisko transportu. Aicinām sekot līdzi aktuālajai situācijai pilsētā un pēc iespējas plānot braucienam papildu laiku.

A AssNazis 28.11.2023

A es šodien stāveju pie kafeinīcas un viņu neatvēra, uzreiz atvēra blakus kafeinīcas, bet nostāveju 40 minūtes un aizgāju prom. Ļoti patīkami

L Lissa 28.11.2023

😭😭😭nu a kā var atvērt, ja sabiedriskais neiet) nevajag taču stāvēt) no tā taču nebija atkarīga jūsu dzīve un nauda) nevajag rakstīt sarkastiskus komentārus, ja jums viss bija labi, ok?

T Tevnebuszagt420 28.11.2023

Tak loģiski, ka visa satiksme šādā laikā būs pilnīgā, arī trolejbusi un autobusi.
Domā, ka autobuss var pacelties un sastrēgumam pārlidot pāri?
Vairāk kā stundu stāvot un gaidot varēji ar kājām aiziet.

S sumup 28.11.2023

tak apskatiet ielas kaadas..pretekli no domes visu naudu velocelinjos izteereejushi

O Ok:( 28.11.2023

Patīk ka Rīgas satiksmei ir tāds, sekojiet līdz info par to kas notiek pilsētā un ieplānojiet laicīgi izbraukt. Cilvēks arī sūdzībā uzrakstījis, to ka izgāja speciāli ātrāk arā lai laicīgi ierastos darbā , bet Rīgas satiksme nespēj nodrošināt savus pakalpojumus un par to prasa 1,50€ maksāt
Man pašai ir bijis tā kā stāvu salstu pieturā, un transporta vnk nav un ne sastrēguma stundā, vērts vēl piebilst ir to ka sabiedriskais transports nekavē tikai ziemā, bet arī pārējos gadalaikos. Kas tur pa vainu, saule spīd arā?

L Lissa 28.11.2023

Varbūt jābūt ekstrasensam, lai no vakardienas vakara jau zināt, cikos pamosties, vai negulēt vispār, lai redzēt, kas notiek arā😂

A anda13 29.11.2023

Es ar bērnu arī gaidīju 46 autobusu , izgāju no mājas krietni ātrāk par 2 braucieniem ātrāk, jo bija ļoti svarīga vizīte pie ārsta, pusotru stundu gaidīju, tā arī neatnāca neviens 46, rigas satiksme pateica, ka neko tur nevar izdarīt , viņiem vienalga , ka bērns netiek pie ārsta .