www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Autobusa kavēšana

Rīgas Satiksme - Autobusa kavēšana

Šodien (28. Novembrī) Vecāķos, bija jābūt 24. Autobusam pēc saraksta 17.52, izgāju, protams, ātrāk, bet pa gabalu redzēju, ka 24. Autobuss apmēram 17.44 jau aizbrauca.. Uz to nepaspēju, jo bija palielu gabalu no tā, jo domāju, ka autobusam jābūt pēc saraksta, tad stāvēju gaidīju nākamo.. , bet tas atnāca 10 min ātrāk, nekā vajadzētu nākamajam pēc saraksta, vai tas arī kavēs?
Un tā notiek, manuprāt, tikai ar 24. Autobusu (kavēšana, ne vienu reizi vien aiziet ātrāk / vēlāk u. T. T.)
esmu nokavējusi šī dēļ vietu, kur bija jābūt laicīgi, cerams šis tiks labots. Veiksmi!

28.11.2023

Atbilde no Rīgas Satiksme Pārstāvja atbilde 29.11.2023

Labdien!
Sabiedriskais transports dažādu iemeslu dēļ var kavēties, taču apsteigt kustības grafiku nedrīkst. Atbildes saņemšanai, aicinām rakstīt uz [email protected].

V