Rīgas Psihiatrijas un Narkoloģijas Centrs - Cilvēku kontrolēšana

Es ceru ka šo organizāciju Tvaiku aizvērs ciet kā ASV, jo viņi izmanto situāciju un sadarbojas ar politiku lai sūtītu cilvēkus uz slimnīcu kontrolēt viņu dzīvi… Iedod speciālas tabletes un šprices, kas uzdarbojas uz zemapziņu un tiek ielikta iznīcinoša un kontrolējoša programma!
Lai paliek tikai Strenču neiroloģiskā slimnīca nevajag LV pieturēt nacistu izdzimteņus, kas kontrolē cilvēka dzīvi un ieliek informāciju zemapziņā, lai viņš nevar savu dzīvi sakārtot.
Domāju tāpat arī tie ārsti no tvaika ir saistīti ar suteneriem kāpēc LV tik daudzas meitenes nodarbojas ar prostitūciju… Tiek vispirms uz slimnīcu ar savām smadzenēm, bet iziet laukā bez apziņas un nesaprot ko darīt un tad nodarbojas ar prostitūciju jo zemapziņā jau tiek ielikta speciāla programma iznīcinoša…
Ja neticat ka caur psihotropām zālēm var kontrolēt cilvēku tad ziniet kas pie mums te Latvijā notiek.
Un vēl ārsti un medmāsas no tvaika nodarbojas ar dzīvokļa aplaupīšanām, jo visas atslēgas tiek viņiem kad cilvēks uz turieni tiek un viņi zin kur braukt jo ir adreses… Apzog svešu mantas, vienai sievietei kamēr viņa bija slimnīcā aplaupīja dzīvokli uz 18 tūkstošiem eiro. Zagļi nolādētie!

30.04.2024

O

ž žurcis 30.04.2024

Esi pacients? No kurienes info?

P Palīgs neskaidrajiem 30.04.2024

Tev vēl ir šaubas vai tas ir pacients?

O Oksana 888 30.04.2024

Nacisti strādā slimnīcā