www.sudzibas.lv Raimonds Leja (callmegenerall) Krāpnieks, naudas izspiedējs, nelietis

Raimonds Leja (callmegenerall) - Krāpnieks, naudas izspiedējs, nelietis

Raimonds Leja strīmo twitch zem vārda "callmegenerall" savās tiešraidēs, Discord viņš apsmej citus cilvēkus. Bano, liek time out bez iemesla. Viņam ļoti slikts internets, balticom. Tiešraides karās visu laiku. Ierekstu čatā, lai viņš paņem tet internetu. Kā atbildi es saņemu banu.

Visu laiku apsmej slimu cilvēku vārdā Emīls Durnevs. Savā Discord viņš izplata video kurā redzams Emīla dzimumloceklis. Kad kāds cits ierunājas par Juri Kalniņu vai Emīlu, tad pats uzreiz saka "Nosodu, tā nevar!" un bans. Bet Raimonds pats viņus pieminēt, izsmiet drīkst.

Tiešraides viņš veido tikai, lai izspiestu naudu no skatītājiem. Kuri pārsvarā ir 10-20 gadus veci jaunieši.
Skatītājiem, čatotājiem liek banus un pēc tam prasa naudu, lai noņemtu ban.

Good Intentions 16.03.2024

Deģenerātiem, deģenerātu problēmas.