Prof.lv - Krāpšana

Pasūtīju preci 05.01.2024 un jau trīs mēnešus gaidu kad piegādās. Katru reizi kad sazvanu Saka nākamnedēļ. Tagad vairs nevaru sazvanīt! Nevaru nedz saprast kad tiks piegādāts, nedz arī atcelt pasūtījumu! Nesaprotu kāpēc šāds kantoris vēl turpina darboties ja ir tik daudz sūdzību! Kāpēc policija neko nedara? Izkrāpj tikai naudu no klientiem. Lūdzu neiepērcities šajā internetveikalā pasargājiet savus nervus un līdzekļus!

12.03.2024

12.03.2024

Atbilde no Prof.lv Support Pārstāvja atbilde 16.03.2024

Labdien!

Nevaram Jūs identificēt, kā klientu, lūdzu atsūtiet pasūtījuma numuru uz [email protected], lai varam precizēt radušos situāciju un rast risinājumus, lai kas tāds neatkārtotos.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

S sannas 12.03.2024

Policija vainīga, ka pasūtījāt preci internetā? Jums to darīt piespieda policija?

O oIo 12.03.2024

Rakstiet iesniegumus PTAC un policijai, varbūt naudu vēl atgūsiet. Prof.lv SIA VID administrēto nodokļu parādi uz 07.03.2024 109 699.34 EUR .

O oIo 12.03.2024

Rakstiet iesniegumus PTAC un policijai, varbūt naudu vēl atgūsiet. Prof lv SIA VID administrēto nodokļu parādi uz 07.03.2024 109699.34 EUR .