www.sudzibas.lv Pinecone Property Group Krāpšana, izvairīšanās no maksāšanas

Pinecone Property Group - Krāpšana, izvairīšanās no maksāšanas

Fraud by default! A contract for renting a property is concluded. The property is illegally transferred to sub-tenants who conclude. The contractual obligations are not fulfilled and no payments are made. Debts are incurred. There is deliberate avoidance of payments. Telephone calls are not answered, emails are not replied to. Sub-tenants are being given fictitious utility bills that are not true.

Cienījama Līga,

Visā kompānijas pastāvēšanas vēsturē nav bijusi neviena reize, kad esam rīkojušies negodīgi attiecībā pret kādu klientu vai sadarbības partneri, tieši otrādi, viens no galvenajiem kompānijas uzstādījumiem jau no darbības pirmsākumiem mums ir bijis absolūts godīgums attiecībās ar klientiem un partneriem, tādeļ līdz šim nav pieredzēta neviena situācija, kurā kāds no mūsu klientiem būtu nonācis šādā situācijā, tieši otrādi mums ir neskaitāmas rekomendācijas no dažādiem sadarbības partneriem un klientiem (sk. Google, Trustpilot) ar kuriem esam sadarbojušies visā pastavēšanas vēsturē.

Līga, ja Jūs tiešām esiet mūsu klients un ir radusies kāda problēmsituācija, vienmēr esam gatavi aktīvi iesaistīties, lai rastu vislabāko iespējamo risinajumu, tādeļ lūdzam Jūs sazināties ar mums telefoniski, rakstiski vai jebkādā citā veidā.

Pinecone Property Group ltd.
tel.nr. +371 28 348 291
e-pasts: [slēpt]@pinecone-properties.com