www.sudzibas.lv OR Mēbeles Prece netiek piegādāta laicīgi

Or Mēbeles - Prece netiek piegādāta laicīgi

Pasūtīju matraci bērnam 18.02.2024, ar mani sazinājās uzņēmuma pārstāvis, tika sarunāta matrača Cena + bezmaksas piegāde, kas tiek piedāvāta akcijas periodā. 19.02.2024 veicu apmaksu, bet apstiprinājums no uzņēmuma saņēmu tikai 26.02.2024. Šajā apstiprinājumā tika minēts, ka 15 - 20 darba dienu laikā būs gatavs.
Pēc noteiktā laika sazinājos ar kantori un Saka, ka ir aizkavējušies materiāli utt, atvainojas un Sola uz nākošo nedēļu. Nākošās nedēļas beigās zvanu atkal, atvainojas, materiālu piegādes kavējas, būs nākošnedēļ, Sola, ka vēlas atlīdzināt par manām neērtībām un piemetīs klāt spilvenu.
20.04.2024 nav ne matrača ne spilvena...
Neesmu vienīgais, kas šādi tiek čakarēts, neiesaku šo uzņēmumu, labāk izvēlaties, kādu uzticamāku.

20.04.2024

N

G Gadiba 20.04.2024

Viss tika piegādāts laicīgi +

K Kate Kode 20.04.2024

Pavasara saasinājums?

saņemies un izturi pavasara saasinājumu, dzer tabletes