www.sudzibas.lv OB Constructions Krāpšana, slikta attieksme pret darbiniekiem, darbu

OB Constructions - Krāpšana, slikta attieksme pret darbiniekiem, darbu

Labdien!
Nekādā gadījumā neieteiktu jums iet strādāt uz šo firmu. Sākumā piesola labu naudu, labu darbu, bet beigās apmētā tevi ar sliktiem vārdiem, pataisa tevi par vainīgu un neizmaksā neko. Valdes loceklis ir oskars bloks. Viņš neciena ne vienu cilvēku, izrunājas par visiem ar sliktiem vārdiem, vienmēr pataisa par vainīgiem visus. Viņš māk tikai staigāt apkārt, tēlot baigo priekšnieku, bet tāda sajūta kad pats neko no celtniecības nesaprot. Firmā sākās problēmas ar naudu, bija apsolīts kad visu izmaksas tikai būs mazliet jāuzgaida, protams gadās tādas situācijas dzīvē un viss ir saprotams. Pēc kāda laika kad tika uzdots jautājums par algu, viņš sāka atbildēt «kādu naudu? Par ko? » kad atbildi uz viņa jautājumi, saņem no viņa tādus vārdus, to kad tu esi slikts darbinieks, par tādu darbu neviens nemaksās, ka tu esi stulbs un t. T
vai cik tu nebūtu slikts darbinieks, tu nevari atļauties aizvainot cilvēku. Visi vienmēr viņam ir vainīgi, neviens nemāk strādāt. Nu tad man ir jautājums oskar, kāpēc tu ņem darbā ko pagadās? Kas tu par priekšnieku tādu?
Tas cilvēks var bez iemesla paskaidrojuma vienkārši tevi izmest no darba, tikai tāpēc kad viņam tā sagribējās, sagribējās patēlot kāda priekšā baigo bosu. Lūdzu cieniet sevi un netērējiet savu laiku strādājot uz tāda muļķa.

O