Noreo.lv - Krāpšana

Noreo zīda spilvendrānas krāpnieku serviss, tika veikts pasūtījums, vajadzēja būt piegādei 3-5 darba dienu laikā. Mēnesis ir pagājis, prece nav piegādāta, uz ziņām epastā neatbild, mājaslapā telefons nav norādīts. Šobrīd ir iesniegta sūdzība bankā, naudas atgriešanas procesam, tomēr ar šo kompāniju nav iespējams sazināties. Neuzķerieties krāpnieki!

D Dace Be. 05.09.2023

Krāpniecība zīda spilvendrānu internetveikala aizsegā. Naudu par pirkumu iekasē, preci neatsūta. Saziņa iespējama tikai pa e-pastu. Uz e-pastiem šis tā saucamais "internetveikals" neatbild. Naudu par neatsūtīto pasūtījumu atpakaļ neatmaksā. Noreo mājaslapa izveidota "glīti" un "vilinoši". Taču "nopirktā" prece tā arī paliks nepiegādāta. UZMANIETIES un neuzķeraties!

N Nasmis 30.11.2023

Es pasūtīju un man piegādāja...viss ok, iespējams ka pieredze katram sava.

S Santa 29.02.2024

Esmu veikusi pasūtījumu no Noreo divas reizes. Pirmajā reizē viss bija kārtībā, saņēmu pasūtītās spilvendrānas kā arī saņēmu atbildes uz e-pastiem (sakarā ar sūtīšanas adresi, krāsu maiņu)
Bet diemžēl pēc otrā pasūtījuma veikšanas esmu vīlusies - pasūtīju 4 spilvendrānas. Visas vienāda izmēra
Saņemot pasūtījumu viena no spilvendrānām bija nestandarta izmēra (tāda, kurš nemaz nav kā opcija pasūtīšanai). Padomāju, ka kāds ir veicis spec pasūtījumu un saņēmu spilvendrānu, kas ir paredzēta kādam itam. Varētu nosūtīt to atpakaļ un pretī saņemt to, ko pasūtīju.
Saprotams, ka kļūdas var notikt, uzreiz aprakstīju viņiem situāciju e-pastā. (kopā uzrakstīju 3 reizes)
Tagad sāku satraukties, jo jau gandrīz kā nedēļu klusums no viņu puses

A Aiva 12.04.2024

Pasūtīju pirms 3 dienām Noreo.lv spilvendrānu, viss ļoti smuki un laikā, un plus vēl saņēmu dāvaniņu klāt :)