www.sudzibas.lv Narvesen Slikts serviss

Narvesen - Slikts serviss

Labdien!
02.10.2023.Madonā gribēju nopirkt Latvijas Avīzi. Nopirku, izrādījās,ka tā ir iepriekšējās piektdienas avīze. Man prātā nevarēja ienākt,ka pēc plkst.8.00 no rīta plauktos ir vēl 3 dienas veca avīze. Paldies par attieksmi, jau tā reizi gadā tik ieeju Madonas Narvesen,dēļ šīs sievietes attieksmes, nekas nemainās gadiem.

02.10.2023

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 10.10.2023

Sveiciens! Ļoti atvainojamies par šādu pieredzi!

Pirmdienās laikrakstu piegādes nenotiek.
Jauno Latvijas avīzes numuru Narvesen tirdzniecības vietās var iegādāties sākot no otrdienas. Šim laikrakstam pirmdienas numuri tiek piegādāti tikai uz Latvijas pasta filiālēm.

Lai mazinātu rūgtumu par nepatīkamo situāciju, vēlamies Jūs iepriecināt ar 2 bezmaksas karstā dzēriena kuponiem! Lai saņemtu kuponus, aicinām Jūs uzrakstīt uz e-pastu [email protected]!

Lai jauka diena!

L Lote 02.10.2023

Kā izbijis narvesen darbinieks varu jums teikt,ka nu jau kā trīs gadus pirmdienās svaigas avīzes nenāk. Avīžu piegāde ir no otrdienas rīta līdz piektdienas rītam.