www.sudzibas.lv Narvesen Nekompetenta, darbiniece, apkalpošana un sniegtais pakalpojums nekvalitatīvs un vizuāli nepievilcīgs.

Narvesen - Nekompetenta, darbiniece, apkalpošana un sniegtais pakalpojums nekvalitatīvs un vizuāli nepievilcīgs.

Šodien ap plkst 16.00 iegādājos sviestmaizi, kuru arī palūdzu uzsildīt. Darbiniece jau šajā mirklī reaģēja klientu sfērā strādājošam darbiniekam neatbilstoši "neapmierināti sašķobīja sejas grimmases". Kad viņa izsniedza preci un es to pamanīju, biju šokā. Devos pie viņas un teicu, ka nevēlos šo preci "prece vizuāli izskatījās briesmīgi". Pārdevēja sarunas laikā atļāvās bezkaunīgi runāt pretī, pretī nestādījās, kontaktus saziņai ar vadību nesniedza, lai izvairītos no jebkādas atbildības. Šādiem darbiniekiem nav vieta apkalpošanas sfērā. Kā arī šādām situācijām jābūt atregulētām.

21.07.2023

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 24.07.2023

Labdien!

Atvainojamies par radušos situāciju – sazināsimies ar kolēģiem no konkrētā veikala un pārrunāsim!

Lūdzam uzrakstīt mums uz [email protected] – nosūtīsim nelielu atvainošanās dāvanu!

K

S sannas 21.07.2023

Zoss! Ar kādām tiesībām Tu vari atteikties no sviestmaizes ko pati liki sildīt. Muļķim muļķa problēmas.

л Линда Сарке 22.07.2023

Jums maksā par stulbu komentāru rakstīšanu ?

B Bez_vārds 22.07.2023

Tiešām zoss. Uz jums paskatoties ne tikai jāšķobās, bet arī jāvemj! Sāc beidzot gatavot mājās losene.

K KlienteS 23.07.2023

Nu jūs varat maksāt par šāda izskata precēm.. Zosis un citi neaptēstie tēli tādā gadījumā esat Jūs,daiļdirsēji.

J Jānis2023 23.07.2023

Depo pirktas apenes arī atgriez, ja viņas nepiestāv?

B Bez_vārds 23.07.2023

absolūti vietā jautājums. Sūdzību uzrakstīja noteikti kārtējā caca, kura nesaprot, ko nozīmē, kad nav ko ēst. ;)

A aaguciss 18.08.2023

Jums pilnīga taisniba, pirmkārt - darbiniecei jau pašai vajadzēja piedāvāt - vai maizīti nevajag uzsildīt :) otrkārt - siers nav pat biskin pakusis 🤦🏻‍♀️🤣👋🏻