www.sudzibas.lv Matiss Kurilovs Krāpnieks, piedāvā mārketinga pakalpojumus un uzmet

AtrisinātaMatiss Kurilovs - Krāpnieks, piedāvā mārketinga pakalpojumus un uzmet

Šis cilvēks piedāvā mārketinga pakalpojumus, kā Adversix (Matiss Kurilovs), nu jau MK Consulting, Biznesa skola 20k utt. Personīgi uzmeta uz 200 eur, samaksāju par mārketinga pakalpokjumiem un pēc tam vienkārši pasūtīja 3 mājas tālāk. Ir uzmesti cilvēki arī uz mazākām summām, 100 eur, 50 eur, bet ir UZMESTI! Krāpnieks paliek krāpnieks. Pašlaik atrodas Jūrmalā. Mērķis ir savākties, visus, kurus šis pašdarbnieks uzmeta, vērsties policijā, lai sauktu pie kriminālatbildības, kā arī aiziet ciemos pie viņa uz villu Jūrmalā. Konti, kuri izmantoti krāpšanai - Matiss Kurilovs, Plus Media LTD. Visus, kurus ir uzmetis šis cilvēks, rakstiet vai zvaniet, par savām darbībām būs jāatbild agri vai vēlu. Mans nr +370 65107749

Sūdzība veiksmīgi atrisināta makaveli92 24.10.2023

Naudu neatgrieza