www.sudzibas.lv Martiņš Kurilovs 20k biznesa skola Martins Kurilovs 20k biznesa skola krāpnieks!

Martiņš Kurilovs 20k biznesa skola - Martins Kurilovs 20k biznesa skola krāpnieks!

Sveiki!
Sāku čatot ar Mārtiņu Kurilovu jeb 20k biznesa skolas bosu. Aizrāvu ar ļoti interesantu tēmu un uzaicināju uz vienu privātu grupu, kur varēja pievienoties tikai caur linku. Grupā pectam pievienojas Oskars T kas ir Martiņa Kurilova viltus profils. Ar šo viltus profilu viņš ir sevis slavinājums visur! It īpaši man ļoti patika Studentu rezultātu sasniegumi! Pēc šīs bildēm varam uzreiz saprast cik 'īsti' ir šie sasniegumi... nešaubos ka arī citu lietotāju sasniegumi ir neīsti. Un jūs vel maksājat 20 eiro mēnesī? :D

Papildināts Martins Mironovs 24.11.2023

Matiss Kurilovs**

J JansonuKarlis 26.11.2023

Latvieši ir tik slinka tauta, esmu vienkārši šokā, tā informācija, kas ir discrodā, ko šis pašdarbnieks tur liek, ir tik primitīva, ja Jūs mākat kaut cik angļu valodu, ar tām pašām YouTube pamācībām var tikt stipri daudz tālāk, kur informāciju pasniedz reāli profesionāļi, miljonāri ar simtiem K sekotāju, nevis kā šajā grupā, kur lielāko daļu kontenta sastāda Dzīves Sarunas un viņš par to rauj nost tūkstošus. Jūs padomājat, ko darat, latvieši, pakustinat smadzeni , šis tips par Jums izņirgājas, izņirgājas par visu LV caur saviem Tik Tok video un Jūs viņu apberat ar naudu. Tas ir tāds pats debīlisms kā maksāt par OnlyFans, KAMĒR tajā pašā laikā labākais kontents ir par brīvu!. Lūdzu, nedariet tā. Stay Sharp!

G Guntis_Guntis 10.02.2024

Šis jaunietis ir vis tīrākais Ostaps Benders! Viņš reklamē zelta kalnus, jā guļot pelna tūkstošus, bet tas viss ir feiks! Tā visa mērķis ir ievilināt lētticīgos, kas stāsies "skolā" pa 20€ mēnesī! Plus viņš vēl publiski stāsta, kā viņš nemaksā nodokļus valstij un māca to darīt arī citiem! Padomājiet kādu uzticību var viest šāds blēdis!