Liepājas Autobusu Parks - Invalīds

Sloka-Rīga mikroautobusa šoferis 22.12 ar valsts reģistrācijas numuru Jl367kas izbrauca no slokas 8.30 atteicās ņemt manu vīru līdz Rīgai tikai dēļ tā ka viņš neredzīgs, prasot pavadoni. Lai gan vienmēr viņu galā kāds sagaida. Par spīti viņam viņš tāpat iekāpa un aizbrauca. Bet šī jau nav pirmā reize ka viņš tā izrīkojas. Kur teikts ka tādi cilvēki nedrīkst braukt vieni? Tas nav normāli, vai tiešām katru reizi kad viņam vajag braukt man jābrauc līdzi, vai jāmeklē pavadonis? Uzskatu ka tādi cilvēki nedrīkst strādāt ar cilvēkiem.

22.12.2019

I

BondsBonds 22.12.2019

Slinkums piecelt pēcpusi. Bet vispār, ja būtu transports aprīkots arī neredzīgiem, nevis kā Krievijā, problēmu nebūtu.

I Ilze 22.12.2019

Nevis slinkums piecelt pecpusi, bet stradaju kur man visu dienu palikt Riga kamer sis pa saviem pasakumiem

O Otis 22.12.2019

Ja noteikumi paredz, ka nepieciešams ir pavadonis, tad tāds ir nepieciešams. Kāpēc citiem tas nerada nekādus jautājumus, bet citiem gribās būt īpašākiem ?

I Ilze 22.12.2019

Nav tadu noteikumu ka vajag obligati pavadoni. Transporta ja otra gala sagaida.

B biznesaklients 25.12.2019

Kā viņš var zināt, vai kāds sagaida?