www.sudzibas.lv Koka gultas Nekvalitatīvi materiāli/kavēšanās/slikts klientu serviss

Koka gultas - Nekvalitatīvi materiāli/kavēšanās/slikts klientu serviss

Tika iegādāta viena no šajā uzņēmumā pieejamajām dārgākajām gultām, kas tika slavēta ar savu funkcionalitāti un kvalitāti.
Rezultātā, gulta solīto 4 nedēļu/mēneša vietā bija jāgaida vairāk kā divus mēnešus (netika saņemts neviens e-pasts vai zvans ar brīdinājumu par aizkavēšanos, kā arī sazvanīt bija jāpacenšās) . Gultas piegāde tika solīta katru otro dienu 2 nedēļu garumā, kad beidzot tika piegādāta 2. Nedēļas beigās. Sabojāts atvaļinājums garantēts, gaidot gultas poegādi.
Gultu saliekot, konstatējām brāķētu galvgali, kas veikala pārdevējam rādot foto neizraisīja pārsteigumu, bet Sola sazināties ar ražotni un nomainīt.
Gaidām zvanu, kuru nesagaidām, zvanām paši - tuvākajās dienās tikšot atbraukts pakaļ, bet paši izjaukt un noņemt nu gan netaisoties. Pagājis atkal jau gandrīz mēnesis un galvgalis tā arī nav nomainīts.
Neiesaku šo kantori ne materiālu ziņā (jo gulta nekvalitatīva, čīkst uz katru iekāpšanu/grozīšanos tajā, kā arī klientu serviss ir zem jebkuras kritikas.
Pie iegādes zvana par katru sīkumu, taču, kad jāizlabo sava brāķētā produkcija, tā pašiem vien jāskrien pakaļ.
Ir pieejami daudz godprātīgāki koka gultu Ražotāji, žēl, ka izdarījām izvēli par labu šim kantorim 🥲

Papildināts LieniteP 05.12.2023

www.kokagultas.lv