www.sudzibas.lv Keratin_hair_therapy_prof loreta. Kr. Valdemāra 18 Ļoti slikts serviss, nekvalitatīvs pakalpojums

Keratin_hair_therapy_prof loreta. Kr. Valdemāra 18 - Ļoti slikts serviss, nekvalitatīvs pakalpojums

Taisīju matu apjoma palielināšanu pie saknēm. Zinu, ka man vajag īpaši pacelt aizmugurē matus. To izstāstīju, parādīju, bet meistare ļoti neiedziļinājās. Strādāja ātri, un likās ka pavirši. Aizmugurē, kur vairāk norādīju, nav efekta, ir tukšumi un “iekritumi”. Tur ir izlaistas šķipsnas un arī izskatās, ka līdzeklis mazāk uzlikts, jo priekšā ir pamatīgi gorfi, cieti un kupli, bet aizmugurē knapi izdevušies. Tagad jāiet labot, bet tā kā meistare bija super nelaipna un pavirša, prasīt labot viņai vairs negribu un arī iet pie viņas negribu. Sūdzība pa to, ka neiedziļinās klientu vēlmēs un uztaisa nekvalitatīvi.

K

K Klients 25.04.2024