www.sudzibas.lv Jusu-mebeles.lv Krāpšana, slikts serviss

Jusu-mebeles.lv - Krāpšana, slikts serviss

Novembrī tika pasūtīta bērnu istabas iekārta, maksājām tikai tad, kad bija apstiprināts, ka atrodas noliktavā prece. Sil7ja pirms zsvetkiem visu piegādāt. Puenāca datums-nekā, epastā tikai pārliek datumus, beigās vispār vīram neatbild, ne uz zvaniem ne e-pastiem. Janvāra beigās zvanu no sava nr man Sola nedēļas laikā piegādāt. Paiet nedēļa, nekā. Zvanu, neceļ, sūtu epastu, neatbild. Nākamajā diena sūtu atkārtoti, ar piebildi, ka būs jāiet grūtākais ceļš, ja ta var krāpties ar bērnu mēbelēm pēc 2. Min, atceļ pasūtījumu un Sola naudu līdz 5.02.24. Naudu šodien nesaņēmām

T tainsīgatiesa 05.02.2024

tulīt pieskries kastrēts-impotents, lūzer-apkopējs, bez_vārds, ar slimo naidu pret bērniem un invalīdiem :D