www.sudzibas.lv Jelgavas Centra pamatskola Skolnieku apspiešana un mobinga pieļaušana no vadības puses

Jelgavas Centra pamatskola - Skolnieku apspiešana un mobinga pieļaušana no vadības puses

Jelgavas Centra pamatskolā tiek apspiesta bērnu brīvība, skolas durvis tiek slēgtas, lai bērni netiktu ārā no skolas, iekšējās kārtības noteikumi ir izdomāti, lai pilnībā apspiestu bērnus. Ja klasē kāds tiek apsmiets un/vai apsaukāts, direktore neiesaistās un pat par vainīgu pataisa to, kurš tiek pazemots no klases biedru puses. Direktore Agita Ozoliņa skolu ir pataisījusi par cietumu, tā vairs nav skola. Kopš viņa vada skolu, visi skolotāji ir nomainījušies. Ņemiet to vērā, izvēloties skolu bērnam vai skolu kā darba vietu.

S Smadzen'sVaig? 28.03.2024

Drīzāk "man ir tiesības" paaudze nav bijusi pie Daktera Bērziņa.

T Tevnebuszagt420 28.03.2024

1)Skola ir atbildīga par bērnu mācību stundu laikā. Loģiski, ka negrib, lai vazājās kur un kad grib. Ja ir zīme - lūdzu, ej.
2)Ja kāds tiek apsmiets, tad jāsaprot, ka dzīvē būs cilvēki, kuri teiks sliktas lietas un tā tas voenmēr būs. Galvenais nebūt lupatai, kāda esi.