www.sudzibas.lv HairRiga Krāpšana, slikts serviss

HairRiga - Krāpšana, slikts serviss

Šodien piegāju pie frizētavas ieejas, uz ekrāna, aplūkojot cenas, redzams, ka vidējiem matiem griezums maksā 35 euro. Paņēmu numuriņu, uzreiz arī pieņēma. Griezums īsāks, kā prasīju, turklāt priekšā nogrieza nevis līdz zoda līnijai, bet līdz degunam... labajā pusē garāka šķipsna atstāta, kopumā diezgan robaini. Pie kases bariņš ar frizierēm, neviena normāli latviski nespēj komunicēt, savā starpā mauc krieviski un, pats interesantākais, ka viņām vajadzēja brīdi apspriesties, lai izdomātu vai mani mati nav tomēr gari (5 cm pāri plecu līnijai ;D), kaut kā sapratās, ka vidēji, bet tik un tā paprasīja bez šaubīšanās 40 euro. Nebija pie griešanas nekādas extras, tā kā 5 euro pa virsu prasīt nebija pamata. Vēl arī čeku uzreiz neizsita, bet prasīja, vai man vajag un tikai saņemot apstiprinošu atbildi, izsniedza. Bet pat to nepareizi, jo paprasīja atpakaļ un izdrukāja nākamo eksemplāru krieviski komentējot, ka parasti čekus neviens neprasa. Tas nozimē, ka nemaz neizsit, jo pat prasmju tādu nav. VIDam droši vien būtu ko teikt... Kliens palika neapmierināt, frizūra apšaubāmas kvalitātes, serviss un komunikācija slikta, maksa pieprasīta un samaksāta lielāka kā cenrādī. Neiesaku!

05.05.2024