www.sudzibas.lv Frogg.ee Sūta vispār cito prēci

Frogg.ee - Sūta vispār cito prēci

Es pasūtīju klaviatūru Razer Cynosa Lite ar eng burtiem, man atsūtīja ar vācu valodu, vispār tas ir cita prēce, un lai izlabotu veikala kļūdu, man ir jāsuta to klaviatūru uz igauniju, uz galveno noliktavu, man ir jāsūta par savu naudu. Veikala kļūdas dēļ man vēl ir jāmaksā. Nekad vairs neko tur nepasūtīšu šajā veikalā, ka arī parējiem neieteicu! Uzrakstīšu šo atsauksmi vissur, kur tikai varēšu, var būt tad viņi sapratīs, ka veikala kļūdu dēļ klientiem nav jāmaksā. Visas bildes ar pieradumiem būs pielikumā.

V Valērija Koršunova 22.02.2024

Bildes

B barmaleikin 23.02.2024

man atsūtīja ar vācu valodu ---- Viņi vienkārši deva mājienu, ka jums ir jāpāriet uz jusu senču valodu! Atcerieties vācu baronu pirmās nakts tiesības?

B barmaleikin 23.02.2024

Gribu izstāstīt šausmīgu noslēpumu: Latvijā ir arī veikali, kas pārdod klaviatūras ar angļu fontiem! Piemieram, aio.lv...