www.sudzibas.lv Ezītis miglā Nekad nav kokteiļu kas ir dzērienu kartē

Ezītis miglā - Nekad nav kokteiļu kas ir dzērienu kartē

Mani neizsakāmi katru reizi apbēdina fakts, ka, atnākot uz palasta ielas ezīti, nekad nav "grūti" uztaisāmo kokteiļu, kas ir dzērienu kartē. Jebkurā dienas, vakara vai nakts laikā, pasūtot mohito vai pina colada, atbilde ir "mums nav piparmētru" vai "mums nebūs tādu un tādu nepieciešamo sastāvdaļu". Kā tas var būt, ka nekad nav iespējams pasūtīt kokteiļus, kas ir dzērienu kartē? Man kā šīs iestādes patstāvīgam un mīlošam klientam šī ir ļoti sāpīga tēma. Ja kokteiļus tiešām ir tik sarežģīti uztaisīt, tad iesaku tos izņemt no dzērienu kartes, nevis katru reizi atteikt vieniem un tiem pašiem kokteiļiem, vai arī padomāt par sastāvdaļu piegādi tā, lai tās nebeigtos pēc 2 kokteiļiem.

18.04.2024

Atbilde no Ezītis miglā Support Pārstāvja atbilde 19.04.2024

Pateicamies par jūsu atsauksmi! Nesezonas laikā diemžēl mūsu kafejnīcu apmeklētība un pieprasījums pēc atspirdzinošiem kokteiļiem ir krietni zemāks, kā mēs vēlētos un kā tas ir vasaras sezonas laikā. Ņemot vērā to, nepieciešamo sastāvdaļu iepirkumu apjomi nesezonas mēnešos ir zemāki, lai izvairītos no produktu izšķērdēšanas, tādējādi var rasties situācijas, kad kāds no dzērieniem, kura pagatavošanai nepieciešama kāda svaiga sastāvdaļa, piemēram, piparmētras, nav pieejams.
Atvainojamies par negatīvo pieredzi un ceram, ka turpināsiet nākt pie mums ciemos un baudīt citus dzērienus. Darīsim visu, kas ir mūsu spēkos, lai labotos un Jums nenāktos atkārtoti vilties dzērienu pieejamībā.

Sirsnīgi sveicieni
Ezītis Miglā

Cits ezītis miglā arī pastāv!