www.sudzibas.lv Evelatus Šausmīga apkalpošana un klientu piesiešana veikalam.

Evelatus - Šausmīga apkalpošana un klientu piesiešana veikalam.

Nopirku pulksteni kurš ir brāķis (akumulators nelādējas).
Nākošajā dienā aiznesu atpakaļ , pēc 2 nedēļām gāju runāt , saka , ka varot mēnesi un vairāk gaidīt. Ne naudu atpakaļ dod , ne laiku kad atgriezīs preci nosauc. Riebīgs kantoris un riebīga pārdevēja bez cilvēciskas attieksmes un intereses palīdzēt.

Iepriekš tur pirku tikai lādētājus , tie visu laiku plīsa.

Neiesaku tur neko pirkt !

Labāk citur dārgāk nopirkt , bet bet šitādas attieksmes.

Papildināts ES 20.05.2022

Ogrē , TC Dauga

E

Good Intentions 21.05.2022

Tas tak Evelatus, ļoti augsta iespēja uzrauties. Iepriekš pirki lādētājus, kuri juka, bet pie secinājuma nenonāci.. Iepērkoties šajā kantori uzreiz pirms pirkšanas ir viss jāparbauda.

E ES 22.05.2022

Bla bla bla...
Vienīgais , kam palīdzēji ar savu komentāru ir tavs ego.
Noteikti to vien dari , kā internetā komentē svešus cilvēkus .
Šitā tu populārs nepaliksi , uztaisi labāk kādu blogu , kur stāsti par sevi un savu dzīvi , ja jau esi tik ļoti uz āru vērsts cilvēks , kam šķiet, ka visiem jāzina tavs viedoklis.

Klaču bāba , vairāk nekas!

patiesais_ 21.05.2022

Tā nu ir, kad vēlās iekonomēt.

E ES 21.05.2022

Nemuldi.
Man bija pa ceļam , tāpēc arī nopirku tur.

Pat nezinu vai citur atšķiras cenas.

patiesais_ 21.05.2022

tur taču ir RD elecntronic, bite, tele2, lmt un coverme sliktākajā gadījumā...

E ES 22.05.2022

Es tur iepriekš biju pircis tieši tādu pašu pulksteni (viņu nēsā mana sieva) , nekādu problēmu nebija un pat pēc ilga laika problēmu nav.

Pirms rakstāt savas muļķības , kuras nevienam nepalīdz , padomājiet , vai Jums vispār ir jākomentē.
Kam jums tas ir vajadzīgs?
Šeit laikus krājat? (Ja jā ,tad tas ir slims un jums vajag speciālista palīdzību)

Ja nav ar ko sarakstīties , noteikti ir pilni Latvijas lauki ar vientuļiem pensionāriem , kuri labprāt uzklausīs visas jūsu domas par visās lietām kas jūs TIK ĻOTI "skar" un laikam pat aizskar .

Bērnudārzs vairāk nekas.

Ar mazo burtu "jūs" rakstu apzināti , jo necienu cilvēkus, kuri garlaicības mākti uzbāžas citiem ar savu "milzu pieredzi".