www.sudzibas.lv Evelatus Netīrs veikals

Evelatus - Netīrs veikals

Veikali ir patstāvīgi nekopti. Origo, akropole alfa un akropole Rīga izceļas ar nekārtību. Maciņi vienos putekļos, grīdas netīras, Stikli visi ar pirkstu nospiedumiem nosmērēti. Pārdevēji ļoti nelaipni, cenšas dārgāko preci notigot, kad vajag uzlīmēt Stikliņu tad viss ir burbuļos un pārdevējs nenes atbildību bet paprasa 2eur par uzstādīšanu. Vissliktākā apkalpošana ir akropolē no tumnšmatainas meitenes. Ja tu neņem dārgāko telefonu+ apdrošināšanu tad tevi nemaz neapkalpos un novirzīs tevi kolēģei

RAMONA👀 22.07.2023

Jūs mērķtiecīgi staigājat tieši pa šiem veikaliem visos tirdzniecības centros?

B Bez_vārds 22.07.2023

Tad sāc pirkt dārgākās preces un klusē.

Cik tev par komentārem māksā Drošības policijā?

Velvetpopstar 23.07.2023

Citi telefonu veikali nav ? Obligāti jāizvēlas sliktākā variācija?

S sumup 23.07.2023

nu bet logiski.tur stuxentinji straadaa.par min algu..un ja darba deveejs prasiis uzkopt telpas par to smiekliigo algu..vispaar nebuus paardeveeju..laardevdejs darbu var atrast minuutes laikA.jebkur..pieprasiiti..un es arii ja man liktu uzkopg telpas pa min algu.iespljautu sejaa bosam.kaa maksaa taa straadaa..ja esi apbizota..zvani firmas bosam nevis prasi lai pa kapeikaam ztraadaajoshie tev izdabaatu