www.sudzibas.lv Evelatus Darbinieks nepilda savus pienākumus

Evelatus - Darbinieks nepilda savus pienākumus

Tika pasūtīta prece, atnāca sms, ka prece ir piegādāta. Ierodoties veikalā pārdevējs atbildēja, ka preces nav veikalā. Pēc vairāku minūšu sarunas viņš atrada preci, bet teica, ka tā nav īstā, bet atnākot mājās preces kods sakrita ar to pašu, kuru biju pasūtīJusi.
Pārdevējs nebija ieinteresēts meklēt to preci un meloja, ka preces veikalā nav, kaut arī viņa bija.

Pārdevējs vairākas reizes atkārtoja, ja tas būtu viņa veikals, tad vispār būtu pasūtījis trīs mājas tālāk un neko nebūtu devis.

J JustZX 23.11.2023

Es diemzel nezinaju kur ta prece atrodas un es jums to pazinoju un vairakkart atvainojos bet jus pati izvelejaties pasaukt savu partneri kurs atnaca un nolamaja un saka draudet , tikmer es paliku neitrals un pazinoju to kad ar tadiem vardiem es varu atteikties ari apkalpot , un jusu partneris ari beigas man atvainojas un mes kopa noversam situaciju

L Liene23 23.11.2023

1.kārt Jūs teicāt, ka tā prece nav īstā, kuru jūs mums iedevāt, bet pēc visiem kodiem prece sakrita ar to, kuru pasūtīju.
2.kārt noteikti jums atnāca ziņa, ka tā prece ir jūsu veikalā, bet jūs neatlikāt pasūtījumu. (internetveikals nebija vainīgs)
3.kārt Jūs man likāt iet gandrīz katru dienu uz to veikalu kamēr es dabūšu to preci.
Man nebija tajā laikā īsti papildus laiks, lai vazātos pa veikalu, lai dabūtu savu preci, kuru pasūtīju!
+ Degvielu tērēt man arī negribās dēļ tā tērēt. Ja atnāk man ziņa, tad es dodos pakaļ precei un vēlos to saņemt tajā pašā dienā! + jūs teicāt, ka nepārzināt to veikalu, tā jau bija jūsu problēma, ne mana!

Atvainojās, jo tajā brīdi domāja kādu citu lādētāju atradāt, kurš der.
Bet atbraucot mājās paskatoties pavadzīmē sapratām, ka tas ir tas pats lādētājs, kuru pasūtījām!

Un ja es nebūtu pasaukusi savu otru cilvēku, tad es uz jūsu veikalu skraidītu katru dienu!