www.sudzibas.lv Evelatus Cenas maiņa pēc pasūtijuma veikšanas

Evelatus - Cenas maiņa pēc pasūtijuma veikšanas

Biju pasūtījis dronu par 408eur. Nākamā dienā man piezvanīja un pateica par to ka drons būs jāgaida 5 dienas, vai es būšot ar mieru gaidīt, es pateicu ka noteikti gaidīšu.
Nedēļas nogalē nolēmu pats piezvanīt, ka cenu nomainīja, un šis drons tagad maksā 608eur, man deva izvēli vai esmu ar mieru tagad viņu pirkt par 608 vai vēlos atteikties... Kā tādu attieksmi nosaukt? Es reti rakstu sūdzību, bet šis rāda jūsu attieksmi pret klientiem! Paldies!

Velvetpopstar 25.08.2023

Jaunajai piegādei mainījās cena. Nebija akcijas cena.

A Alex V. 25.08.2023

Kads sakars ir klientam kurš pasūtija preci no Jūsu internetveikala ar piegades cenām pēc pasūtijuma? Kapec klientam ir jāgaida 5 dienas un tad pats zvanot viņam saka par to ka jāmaksā būs vairāk?

Kapec klientam ir jāgaida 5 dienas un tad pats zvanot viņam saka par to ka jāmaksā būs vairāk? ---- Jo Latvija atbalsta karu Ukrainā, bet budžetā un speciālā fondā naudas nav! Viņi vāc naudu, paaugstinot cenas!

VSR 26.08.2023

Evelatus saimnieki, Valters un Ļudmila. No Jaunās Pāaudzes. Viņiem uz to karu nospļauties. Bizness un maksāt desjatinu - galvēnājs. ;)