Eiro Building SIA - Krāpšana

Šī firma, Sia Eiro Building, priekšnieks būdams, Renārs Mangužs, nodarbina cilvēkus Zviedrijā un neizmaksā algas (diemžēl, nav maza summa kas palika iekšā). Visu laiku tikai atrunas. Tā nu paliku bez naudas (ne es vienīgais) . Līgums viss ir, bet pats "priekšnieks" nav parakstījis.
Es neieteiktu iet strādāt uz šo firmu, ja negribat nonākt tādā pašā situācijā kā es.
Bet nu ceru uz taisnību un tāpēc tiks ziņots visām iespējamām instancēm.

Papildināts K.G 27.12.2022

Vēl nekāda kustība no Renāra Manguža kunga nav panākta. Vēl joprojām atrunājas.. Bet mana un kolēģu nopelnītā nauda, mums pienākas. Pa brīvu nebraucām strādāt un tāda summa kas palika iekšā, netaisamies uzdāvināt viņam.

K

A anybis 16.11.2022

Pievienojos šim ierakstam. Negodprātīga persona, kura pierunā strādāt neoficāli, un baro ar solījumiem.