Ecoland - Serviss

Sveiki, gribētu izteikties par šo nometni. Iespaids par šo nometni ir vienkārši briesmīgs, mans bērns uz turieni vairs nekad nebrauks.
Tēze par to, kas tur notiek:
- nav higiēnas kontroles. Bērni netīra zobus un nemazgājas dušā, daži pat nepārģērbjas.
- medicīnas dienesta nometnē nav, bērnam pret galvassāpēm dod tabletes, kas nav saskaņotas ar vecākiem.
Tāpat nav individuālas pieejas bērniem, ir bērni, kurus vajag nedaudz vairāk pieskatīt no vadoņu puses.
- agresiju un Bullingu no bērnu puses pret citiem neaizkavē, vadoņiem tik un tā uz bērnu savstarpējo attiecību istabā.
- tāpat kādā nesaprotamā veidā dažiem bērniem nometnē parādījās veips, ko viņi piedāvāja citiem bērniem.
- ar bērna vārdiem bija meitene, kura bērniem piedāvāja nesaprotamas izcelsmes tabletes/konfektes, no kurām var sajust kaifu, kā tādu neuzmanīja vadoņi galvā neklājas.
- maiņās ir puiši, kuri ir pamatīgi norūpējušies par seksa tēmu un meiteņu kailumu, pavedina un pamudina citus uz seksuālām attiecībām.

R