www.sudzibas.lv Datoru veselības centrs Slikts serviss, naudas krāpšana

Datoru veselības centrs - Slikts serviss, naudas krāpšana

Neiesaku šo uzņēmumu.
Nodevu datoru, lai tiktu uzstādīts windows. Sākotnēji tika teikts, ka visu izdarīs, ka uzdevums ir skaidrs, ko es gribu no viņiem. Par cenām nekas netika teikts. Mājaslapā norādīta aptuvenā cena 60€. Uz ko es arī orientējos.
Saņemot datoru, samaksu varēja veikt tikai skaidrā naudā par ko netiku brīdināta laicīgi, proti, nācās meklēt bankomātu.
Summa tika nosaukta 75€. Sākumā pārbaudit datoru viss izskatījās labi.
Pēc kāda laika uz datora virsmas parādījās uzraksts, ka windows nav aktivizēts. Proti, viņi uzstādīja windows, kas ir internetā pieejams bezmaksas.
Sazinājos ar meistaru, centos noskaidrot, par ko tika samaksāts 75€, ja netika izdarīts tas ko prasīju. Uz ko man atbildēja, ka pirktais windows maksā 80€.
Par ko netika nekas teikts. Saruna ne ar ko nebeidzās, jo ir bezjēdzīgi runāt, ja cilvēks nesaprot, ka 75€ ir liela nauda par darbu kas netika veikts.

06.05.2024

K Karlis As 07.05.2024

DV centrs tīmekļa vietne visas cenas ir orientējošās un tas ir rakstīts. Kliente gribēja lai mēs uzstādītu oficiālu Windows 10 un mēs to izdarījām. Likt kaut kādu atslēgu bezmaksas ir pretlikumīgi.
75€:
Windows 10 uzstādīšana -35€
Draiveri - 25€
Datu saglabāšana -15€
Visi pakalpojumi ir sniegti.