www.sudzibas.lv Conventus Ignorēšana

Conventus - Ignorēšana

Tika saņemts sods no europark. Netika laicīgi apmaksāts, jo atnāc auz deklarēto adresi, kurā neuzturējāmies vairāk kā pus gadu. Pa to laiku parāds nodots kompānijai conventus. Tik tālu viss ir kārtībā. Sods tika nomaksāts kopā ar parāda piedziņas procentiem, nosūtīts maksājuma uzdevums ar jautājumu, vai lieta slēgta? Pilnīga ignorēšana e-pastos vairākas nedēļas un rakstīts ir atkārtoti 3 reizes. Sazvanīt arī nav iespējams, zvanīts gan uz vēstulē, gan mājaslapā norādītajiem numuriem. Zvanīju uz europark, nauda nav saņemta no conventus. Attiecīgi viņi nedara savu darbu un ignorē cilvēkus. Varbūt kāds no šī kantora pratīsies un atbildēs par lietu nr. D155690-k1225-1?

D

I ilrgjefiho 14.12.2023

1) Kā var galvā ienākt doma oficiālu saraksti veikt caur e-pastiem?
2) Kā jūs zinat, ka parāds kādam ir "nodots"? Kāds jums to e-pastā uzrakstīja? Tiesā rādīsiet e-pasta vēstules fotogrāfiju vai?
2) Par kādiem parādu piedziņas procentiem jūs fantazējat? Normatīvajos aktos nav tāda jēdziena. Ir parāda atgūšanas izdevumi, kas ir stingri reglamentēti. Tur ar % vispār nav nekāda sakara
3) Kādā sakarā šo parādu nomaksājāt conventusam?

Konventus ļoti labi dara savu darbu. Viņiem vienkārši merķi ir citi, nekā jūs to sev safantazējāt, tāpēc arī viņu uzvedība jums liekas nesaprotama. Jūs esat spilgts apliecinājums tam.

Pamēģiniet uzrakstīt šo jautājumu uz kādas vārtrūmes žoga, mazums, ja nu nostrādā