www.sudzibas.lv Colorfall Slikts serviss, krāpšana

Colorfall - Slikts serviss, krāpšana

Pasūtīju uz akciju - instagram kontā - (kleita+krekls=55 eiro) . Paiet 1 nedēļa, 2 nedēļas, sāku satraukties - kur ir - rakstu ig colorfall kontā - kur ir mans pasūtījums, neesmu saņēmusi. Atbildes nav vairākas dienas, rakstīju arī oficiālu epastu uz viņu gmail kontu - apmērām pēc 1 nedēļās atbilde bija - vai ar jums kāds sazinājās? Ig kontā dievojās, ka būs. Beigās tā es sāku rakstīt katru otro nedēļu - katreiz man prasot, kas es esmu, ko pasūtīju utt. Un atskārtu, ka rēķinu man nav atsūtījuši, tik konta datus un summu, ko jau pārskaitīju. Labi, nodomāju - gan būs kopā ar sūtījumu. Sūtījums atnāk pēc 2 mēnešiem, bet nepilnīgs - bez rēķina un ir tikai kleita. Rakstu colorfall - atkal atbildes nekādas, pēc ntajām dienām - atbild - ka varu atgriezt preci - ne atgriešanas koda, nekā. Nelīdz it nekas. Preci atgriezu, tāpat kā saņēmu par savu naudu. Atpakaļ ar mokām pārskaitīja man tikai 55 eiro. Iedarbīgs līdzeklis - šo visu aprakstīt fb un publicēt, + komentāros ierakstīt - tad man uzreiz atbildēja, ka esmu satrakojusies un man pārskaitīs. Nekad nebiju pasūtīJusi, vienmēr redzētas tik reklāmas ar smukiem dizaina mēteļiem, kleitām utt.. Bet godīgi sakot - kleitu ko saņēmu - izskatījās briesmīgi - kā liels palags - plata un no pilnīga poliestera. Neiesaku šo uzņēmumu! Brīnos, kā ar tādu attieksmi lv vēl šāds uzņēmums eksistē.

17.01.2022

P